Studium angličtiny na Novém Zélandu + zápas Nový Zéland - Anglie: vstupenka k dokoupení

1x
Studium angličtiny na Novém Zélandu + zápas Nový Zéland - Anglie: vstupenka k dokoupení

NOVÝ ZÉLAND NOVÝ ZÉLAND - AUCKLAND AUCKLAND

Umožněte dětem vycestovat do AOTEAROA - Země dlouhého bílého mraku…

Skupinové zájezdy pro děti

 

Proč studovat na Novém Zélandu?

 

Fantail Academy přichází s jedinečnou nabídkou studia na Novém Zélandu určenou pro žáky ve věku od 13 let. Studium probíhá na jazykové škole s dlouholetou tradicí – New Zealand Language Centres. Děti se mohou zúčastnit tohoto programu v největším novozélandském městě Auckland.

 

Fantail Academy poskytuje kompletní servis: zajištění jazykového kurzu, ubytování, pojištění, leteckou dopravu a doprovod delegáta! Na přání zorganizujeme jednodenní i víkendové výlety. Pozn. V případě zájmu mohou s dětmi vycestovat i jejich rodiče a studovat angličtinu na téže škole. Kontaktujte nás na renata@fantailacademy.cz pro více informací.

 

Nový Zéland je nádhernou zemí s nepřeberným množstvím možností k cestování a poznávání přírodních krás. Nabídka studia v této zemi poskytuje studentům mimořádnou příležitost k objevování nové kultury a studia anglického jazyka v mimoevropském prostředí a bude cennou zkušeností jak po jazykové stránce, tak po stránce osobního rozvoje. Pobyt na Novém Zélandu, který je bezpečný, krásný a dochází zde k prolínání mnoha kultur, bude nezapomenutelným zážitkem pro Vaše děti.

 

 

Proč studovat v Aucklandu?

New Zealand Language Centres (NZLC)

 

Auckland se nachází na severu Severního ostrova a je největším městem Nového Zélandu. Auckland láká turisty svou nádhernou polohou, mírným klimatem a širokou škálou možností toho, co zde lze vidět i dělat. Můžete například navštívit Aucklandské muzeum, Sky Tower, Viaduct Harbour, Auckland Art Gallery, Devonport a mnoho dalších míst. Auckland je jedním z nejlépe položených přístavních měst na světě s bezpočtem skvělých pláží a množstvím stezek a tras v nedalekých národních parcích.

New Zealand Language Centres je jazyková škola nabízející kurzy vysoké kvality více jak 25 let. 

Škola poskytuje svým studentům vynikající zázemí – prostorné třídy, wi-fi zdarma, počítačovou učebnu, kuchyňku a jídelnu. Kvalifikovaní a zkušení lektoři se postarají o to, aby studenti během kurzu výrazně zlepšili svou angličtinu a nabyli dostatečné sebevědomí pro komunikaci s rodilými mluvčími. Auckland Campus je umístěn v nádherném prostředí Viaduct Harbour. Tato moderní škola má výhodnou polohu přímo v srdci města a je v blízkosti kaváren, restaurací a nákupních center. Tým NZLC Auckland se stará o odpolední program studentů a organizuje každý den různé aktivity.

 

Ubytování:

 

Ubytování je zajištěno v rodinách, které jsou pečlivě vybírány a prověřovány. Během týdne poskytuje rodina dvě jídla denně (snídaně a večeře), o víkendu pak tři (snídaně, oběd, večeře). V každé rodině budou spolu ubytovány dvě děti.

 

 

Kurz angličtiny

 

Part time + aktivity – půldenní kurz angličtiny a aktivity v anglickém jazyce s místní průvodkyní. Výuka bude probíhat vždy odpoledne v čase 14.00 - 16.45, dopoledne budou studenti objevovat Auckland a jeho přilehlé okolí s novozélandskou průvodkyní a českým doprovodem. Studenti navštíví zajímavá místa a dozví se spoustu cenných informací. Všichni účastnící obdrží tzv. Travel Journal, který bude obsahovat veškeré aktivity, výlety a s nimi spojené úkoly. Studenti si povedou deník od 1. dne, a to vše samozřejmě v angličtině!

 

*Časy výukových bloků mohou býz změněny v závislosti na rozvrhu

školy.

 

 

Požadavky

 • Dítě ve věku min. 13 let

 • Alespoň Pre – intermediate level of English (A2 – B1 rozumí větám, běžně používá základní fráze, které souvisí s každodenním životem – osobní informace, rodinné, nakupování, určení místa, směrů, povolání. Dítě je schopno porozumět zadávání jednoduchých pokynů, popsat jednoduše věci, jevy a mluvit o sobě, popsat, kde jsou, co se kolem nich děje).

 

Je v ceně zájezdu vstupenka na zápas rugby Nový Zéland - Anglie:

Vstupenka nyní není v ceně zájezdu. Až bude zveřejněn ceník vstupenek, bude možné ji dokoupit.

 

 

Cena zahrnuje: letenku Praha - Auckland - Praha, dopravu z/na letiště v místě pobytu, ubytování v rodině na 22 nocí (během týdne polopenze, o víkendu plná penze), 3 týdny part time kurzu (2 hod. 45 min. denně) + aktivity, studijní materiál, rugby trénink s ex All Black, All Black experience (interaktivní výstava), prohlídka stadionu Eden Park (domácí půda All Blacks), pojištění, karta na MHD s kreditem $25, administrativní poplatky, doprovod z ČR po celou dobu.
Cena nezahrnuje: vízum (ETA, ESTA), vstupenka New Zealand vs England, víkendové výlety, obědy ve všední dny, extra aktvity, kapesné

 

*Celková cena se může lišit vzhledem k aktuálním cenám letenek a směnnému kurzu.

*Konkrétní datum a čas odletu a příletu bude upřesněno na základě dostupnosti letenek.

 

 

 

Informace o zájezdu

Termín: 20.06. - 15.07. 2024
Hrací den: 13.07.2024   od 19:05
Místo: Nový Zéland
Lokace: Auckland
Odlet Praha: 20.6. - čas odlet bude upřesněn
Odlet Auckland 14.7. - čas odlet bude upřesněn
Cena zájezdu:103 000 Kč

Cena zahrnuje

 • 1 x letecká doprava Praha - Auckland
 • 1 x letecká doprava Auckland - Praha
 • 1 x vlakový/busový transfer letiště - ubytování
 • 1 x vlakový/busový transfer ubytování - letiště
 • 22 x ubytování (ubytování v rodinách - polopenze o všední dny / plná penze o víkend)
 • infoservis
 • 3 týdny part time kurzu (2 hod. 45 min. denně)
  administrativní poplatky
  český doprovod po celou dobu

Cestujte s námi

 1. 100% garance vstupenek
 2. Non-stop asistenční služba
 3. Rozdělení na zálohu a doplatek
 4. Individuální úprava zájezdu na míru
 5. Služby delegáta u vybraných zájezdů
 6. Platba kartou, hotově nebo převodem
Dárkový poukaz
Nezapomenutelný sportovní zážitek pro vaše blízké.