Zájezdy na Manchester United

Zájezdy na Manchester United nejen na Premier League. Rudí ďáblové vedení Jose Mourinhem vám ukáží svou sílu na stadionu Old Trafford v Divadle snů.

Výberte si zájezd na Man Utd na domácí stadion Old Trafford  a vychutnejte si pohledný fotbal, který světěnci Ole Gunnar Solskjæra předvádějí. Kompletní zájezdy zahrnují obousměrnou letenku, vstupenku na utkání Manchester United, ubytování v hotelu*** se snídaní, cestovní pojištění a nonstop asistenční služby po celou dobu zájezdu.

Počátek Man Utd je datován až do roku 1878, patří mezi nejúspěšnější týmy anglické fotbalové historie. Po odchodu legendárního trenéra Sira Alexe Fergusona hledá Man Utd někoho, kdo na jeho práci navázal se vším všudy (dlouhodobě zapadl mezi TOP 4). Kromě 20ti ligových titulů, 12ti trofejí FA Cup, 5x vyhraném Ligovém poháru a 21x získaném Community Shield, tvoří další milník v historii Manchesteru United také letecká katastrofa z roku 1958. Manchester United získal také mnoho evropských či světových úspěchů jako je 3x vítězství v Champions League a 1x vítězství v Superpoháru UEFA, Poháru vítězů poháru, Mistrovství světa klubů a Interkontinentálním poháru. Jediný český fotbalista, který oblékal dres Manchesteru United, byl Karel Poborský. Na pozici pravého záložníka byl přetlak, neboť v té době působil v prvním týmu také David Beckham, jehož pozice byla po jeho odchodu do Realu Madrid zaplněna Cristianem Ronaldem. Mezi největší osobnosti let minulých i současných paří Bobby Charlton, Matts Busby, Bryan Robson, George Best, Denis Law, Eric Cantona, Dwight Yorke, Ryan Giggs, Gary Neville, David Beckham, Paul Scholes či Wayne Rooney.

FotbalFotbal

MAN UTD - CHELSEA 27. 04. - 29. 04. 2019

MAN UTD - CHELSEA

Vstupenka, letenka
hotel***, snídaně

od 17 190 Kč
MAN UTD - CARDIFF 11. 05. - 13. 05. 2019

MAN UTD - CARDIFF

Vstupenka, letenka
hotel***, snídaně

19 990 Kč

AKCE

MAN UTD - CARDIFF 11. 05. - 13. 05. 2019

MAN UTD - CARDIFF

Vstupenka, letenka
hotel***, snídaně

15 990 Kč

VstupenkyVstupenky