O NÁS

 Vážení  přátelé,

cestovní kancelář CZECH SPORT TRAVEL s.r.o. vznikla transformací CK SPORTEVENTS, jež dlouhodobě působila v oblasti sportovních zájezdů.

CZECH SPORT TRAVEL se specializuje na všechny typy sportovních zájezdů, které mohou být individuálně přizpůsobeny požadavkům každého klienta. V nabídce naleznete zájezdy a vstupenky na Fotbal, Hokej, Tenis, Formule 1, Moto GP, Dostihy, Box a další sportovní události. Díky partnerským smlouvám s významnými tour operátory, sportovními kluby a federacemi může CK garantovat kvalitní služby ve všech nabízených službách.

Cestovní kancelář CZECH SPORT TRAVEL nabízí rovněž zájezdy pro firmy a společnosti, které chtějí formou sportovních zájezdů zkvalitnit obchodní vztahy se svými partnery, případně ocenit své zaměstnance tímto zajímavým, atraktivním způsobem. Naše společnost je schopná koncipovat pro tyto klienty zájezdy přímo na míru, což se může týkat i zájezdů do spotřebitelských soutěží.

CZECH SPORT TRAVEL vytvořil kolekci dárkových poukazů  pro vaše rodinné příslušníky a přátele, které mohou být vděčným dárkem k životním jubileím a dalším významným událostem.

V roce 2015 získala cestovní kancelář certifikát Českého systému kvality služeb. 

Těšíme se na Vaši návštěvu v prodejním centru v Praze nebo v síti partnerských cestovních agentur v Čechách i na Slovensku, které prodávají naše zájezdy za sportem.

 

S přáním příjemných sportovních zážitků

                    kolektiv  CZECH SPORT TRAVEL

 

 

Milníky CZECH SPORT TRAVEL

 1. Založení CK Sport Events, první zájezd

 2. Vznik Czech Sport Travel

 3. Vznik Slovak Sport Travel

 4. 1.Oficiální prodejce pro Premier league v ČR

 5. Partner MS 2014 v Bělorusku

 6. Otevření pobočky v Bílé Labuti

 7. Přestěhování do nových prostor v O2 Aréně

 8. Partnerství s fotbalovým svazem ČR

 9. Partnerství s hokejovým svazem ČR

 10. Platba kartou

 11. Člen Asociace cestovních kanceláří a agentur

 12. Členové Českého systému kvality služeb (Q)

 13. Přestěhování do nových prostor v Praze 3