Zájezdy na míru

Dopřejte nevšední zážitek svým přátelům, kolegům, zaměstnancům či obchodním partnerům, a zlepšete tak vzájemné (nejen obchodní) vztahy prostřednictvím na míru sestaveného zájezdu s podtextem sportovní tematiky, jež bude pro všechny nezapomenutelnou událostí.

147059ODh.jpg
147060MjF.jpg
 
 

Standardem CK Czech Sport Travel je:

  1. společná konzultace s klientem, pří níž se stanoví cílová destinace, sportovní či nesportovní událost, vhodný typ ubytování, doprovodný program zájezdu a orientační rozpočet
  2. navržení několika variant zájezdů s přesně definovaným rozpočtem, případné uzpůsobení podle dalších přání klienta
  3. připravení individuálních programů pro každého člena výpravy tak, abychom dosáhli co největšího uspokojení a excelentního zážitku
  4. zajištění dopravy z místa Vámi určeného až do cílového působiště, včetně autokarových transferů či letadel
  5. doprovod a výklad od odborného průvodce, který Vás ochotným výkladem zasvětí do problematiky aktuálních událostí (ve vybraných oblastech můžete být doprovázeni předními českými profesionály)
  6. zapůjčení automobilů, zajištění salónků, živé hudby, ochutnávek místních tradičních pokrmů a nápojů, relaxačních programů či vytvoření profesionálních vzpomínkových videí a fotografií
  7. v případě zájmu zajištění dresů, vlajek, šál nebo čepic milovníkům daného sportovního odvětví
  8. naším cílem je Vaše spokojenost a radost z námi připravené události!

Kompletní servis pro naše klienty

Přicestujte do vybrané destinace, nasedněte do předem připrave- ného taxi nebo autobusu a nechte se odvézt přímo ke stadionu slavného velkoklubu.

Nasajte atmosféru nejlepších fotbalových soutěží z celého světa, prohlédněte si útroby stadionu a vychutnejte si fotbalové utkání z V.I.P. salónku s nejlepším výhledem na hrací plochu, tříchodovým menu a šampaňským. Poseďte vedle celebrit a zhlédněte společně sestřihy nejzajímavějších momentů zápasu na televizní obrazovce umístěné rovnou ve Vašem V.I.P sektoru.

147056ZmY.jpg
 
147057ZTh.jpg

Sledujte závody formule 1 z první řady, prohlédněte si paddock a potkejte se osobně s piloty závodních kokpitů.

Nastupte do vrtulníku a nechte se dopravit přímo na okruh a užijte si ovace ostatních přihlížejících. Buďte informováni o nejdůležitějších okamžicích závodu, prohlédněte si opakované záběry předjížděcích manévrů, a přitom neudělejte ani krok ze svého posezení. Stravujte se formou švédských stolů, využijte koktejl bar, zavítejte do prostor pil lane a užijte si naplno neotřelý zážitek.

 

Na centrálním kurtu hrají jen ty největší hvězdy typu Rafaela Nadala či Novaka Djokoviče. Pohled na hráče špičky ATP žebříčku je bezpochyby vzrušující událostí, a proto usedněte do Vámi vybrané lóže a nechte se unášet svěží atmosférou těch největších světových turnajů. Okuste pravé wimbledonské prostředí na travnatých kurtech společně s "čajem o páté", v Paříži buďte nadšeni famózním antukovým tenisem okořeněným špetkou umění při návštěvě Louvre a Eiffelovy věže nebo se nechte pohltit all-inclusive pohostinstvím na US Open.

Mám zájem o VIP zájezd
147058NDJ.jpg