Studium angličtiny na Novém Zélandu

1x
Studium angličtiny na Novém Zélandu

NOVÝ ZÉLAND NOVÝ ZÉLAND - AUCKLAND AUCKLAND

Skupinové zájezdy pro děti

Fantail Academy přichází s jedinečnou nabídkou studia na Novém Zélandu určenou pro žáky ve věku od 13 let. Studium probíhá na jazykové škole s dlouholetou tradicí – New Zealand Language Centres. Děti se mohou zúčastnit tohoto programu v největším novozélandském městě Auckland. Fantail Academy poskytuje kompletní servis: zajištění jazykového kurzu, ubytování, pojištění, leteckou dopravu a doprovod delegáta! Na přání zorganizujeme jednodenní i víkendové výlety. 

Pozn. V případě zájmu mohou s dětmi vycestovat i jejich rodiče a studovat angličtinu na téže škole. Kontaktujte nás na renata@fantailacademy.cz pro více informací.

Proč studovat na Novém Zélandu?

Nový Zéland je nádhernou zemí s nepřeberným množstvím možností k cestování a poznávání přírodních krás. Nabídka studia v této zemi poskytuje studentům mimořádnou příležitost k objevování nové kultury a studia anglického jazyka v mimoevropském prostředí a bude cennou zkušeností jak po jazykové stránce, tak po stránce osobního rozvoje. Pobyt na Novém Zélandu, který je bezpečný, krásný a dochází zde k prolínání mnoha kultur, bude nezapomenutelným zážitkem pro Vaše děti.

Kultura + Aktivity + Víkendové poznávací výlety

Ponořte se do fascinující maorské kultury, objevte přírodní krásy Nového Zélandu a zažijte na vlastní kůži tuto zemi plnou kontrastu a rozmanitosti! Kromě studia angličtiny pod vedením zkušených lektorů jazykové školy New Zealand Language Centres budete mít příležitost poznat Auckland během odpoledních aktivit s místním průvodcem a o víkendech se zúčastnit výletů nabitých zábavou, cestováním a adrenalinem. Podíváte se do Hobitína, navštívíte tradiční maorské představení, projedete se na jetboatu, vyzkoušíte si bobovou dráhu, zipline a spoustu dalších!

Na co se můžete těšit během víkendů?

Během víkendů na přání zprostředkujeme výlety mimo Auckland do oblasti Bay of Islands a Rotorua/Taupo. Během těchto výletů se studenti mohou těšit na:

 • Jet boating
 • Ziplining
 • Redwood Forest
 • Bobová dráha
 • Kulturní představení v tradiční maorské vesnici
 • Hobbiton
 • Waitomo Caves
 • Geotermální jezírka
 • Plavba za delfíny
 • Ninety-mile Beach a sandboarding

 

Proč studovat v Aucklandu?

Auckland se nachází na severu Severního ostrova a je největším městem Nového Zélandu. Auckland láká turisty svou nádhernou polohou, mírným klimatem a širokou škálou možností toho, co zde lze vidět i dělat. Můžete například navštívit Auckland Museum, Sky Tower, Viaduct Harbour, Auckland Art Gallery, Devonport a mnoho dalších míst. Auckland je jedním z nejlépe položených přístavních měst na světě s bezpočtem skvělých pláží a množstvím stezek a tras v nedalekých národních parcích.

New Zealand Language Centres (NZLC)

New Zealand Language Centres je jazyková škola nabízející kurzy vysoké kvality více než 25 let. Škola poskytuje svým studentům vynikající zázemí – prostorné třídy, wi-fi zdarma, počítačovou učebnu, kuchyňku a jídelnu. Kvalifikovaní a zkušení lektoři se postarají o to, aby studenti během kurzu výrazně zlepšili svou angličtinu a nabyli dostatečné sebevědomí pro komunikaci s rodilými mluvčími. 

Auckland Campus je umístěn v centru města (Queen St.). Tato moderní škola má výhodnou polohu přímo v srdci města a je v blízkosti kaváren, restaurací a nákupních center. Tým NZLC Auckland se stará o odpolední program studentů a organizuje každý den různé aktivity.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v rodinách, které jsou pečlivě vybírány a prověřovány. Během týdne poskytuje rodina dvě jídla denně (snídaně a večeře), o víkendu pak tři (snídaně, oběd, večeře). V každé rodině budou spolu ubytovány dvě děti.

Kurz angličtiny

Part time + aktivity – půldenní kurz angličtiny a aktivity v anglickém jazyce s místním průvodcem. Výuka bude probíhat každý den po dobu 2 hod. a 45 minut, dle programu buď dopoledne nebo odpoledne. Ve zbývajícím čase budou studenti objevovat Auckland a jeho přilehlé okolí s novozélandským průvodcem a doprovodem z České republiky. Studenti navštíví zajímavá místa a dozví se spoustu cenných informací. Všichni účastníci budou spoluautory blogu hned od 1. dne, a to vše samozřejmě v angličtině!

 

Požadavky:

 • Dítě ve věku min. 13 let
 • Alespoň Pre – intermediate level of English (A2 – B1 rozumí větám, běžně používá základní fráze, které souvisejí s každodenním životem – osobní informace, rodinné, nakupování, určení místa, směrů, povolání. Dítě je schopno porozumět zadávání jednoduchých pokynů, popsat jednoduše věci, jevy a mluvit o sobě, popsat, kde je, co se kolem děje).

 

Cena třítýdenního kurzu a termín

Auckland Part Time: 74990 Kč (bez letenky)                       Datum pobytu: *leden/únor 2025

Cena zahrnuje: transfer z/na letiště v místě pobytu, ubytování v rodinně na 21/22 nocí (během týdne polopenze, o víkendu plná penze), 3 týdny part time kurzu (2 hod. 45 min. denně) + aktivity, studijní materiál, karta na MHD s kreditem $25, administrativní poplatky, doprovod z ČR po celou dobu.

Cena nezahrnuje: pojištění, vízum (ETA, popř. jiné potřebné cestovní dokumenty), víkendové výlety, obědy ve všední dny, extra aktivity, kapesné, letenku Praha-Auckland-Praha (30 - 40 000 Kč dle aktuální nabídky)

*Konkrétní datum, čas odletu a příletu budou upřesněny na základě dostupnosti letenek.

 

Příplatky za doplňkové služby

Název Příplatek  
Cestovní pojištění včetně storna 80% 4 382 Kč  

Informace o zájezdu

Termín: Bude upřesněn
Začátek pobytu: 31.01.2025   od 20:00
Místo: Auckland, Nový Zéland
Místo: Auckland
Odlet Praha: leden/únor 2025
Odlet Auckland leden/únor 2025
Cena zájezdu:74 990 Kč

Cena zahrnuje

 • 1 x vlakový/busový transfer ubytování - letiště
 • 1 x vlakový/busový transfer letiště - ubytování
 • 22 x ubytování (ubytování v rodinách)
 • infoservis
 • ubytování v rodině na 21/22 nocí (během týdne polopenze, o víkendu plná penze), 3 týdny part time kurzu (lekce 2h 45 minut)
  studijní materiál
  karta na MHD s kreditem 25 NZD
  administrativní poplatky
  doprovod z ČR po celou dobu

Cestujte s námi

 1. 100% garance vstupenek
 2. Non-stop asistenční služba
 3. Rozdělení na zálohu a doplatek
 4. Individuální úprava zájezdu na míru
 5. Služby delegáta u vybraných zájezdů
 6. Platba kartou, hotově nebo převodem
Dárkový poukaz
Nezapomenutelný sportovní zážitek pro vaše blízké.