2021? My pojištění máme!

Naše CK je také pro rok 2021 pojištěna. Vaše peníze jsou v bezpečí. Všechny stávající nebo nové objednávky zájezdů jsou a budou pojištěny.

Možná jste zaznamenali v posledních dnech informace o některých větších či menších, známých či méně známých CK, které nezískaly pro rok 2021 cestovní pojištění pro případ úpadku, a musely tak svou činnost aktuálně přerušit nebo zcela ukončit.

Czech Sport Travel pojištění u svého tradičního stabilního partnera ČPP získalo. Navázali jsme tak na dlouholetou spolupráci a ukazujeme, že přes ohromně těžký rok 2020, který nás všechny zasáhl, chceme jít dál, a můžeme jít dál. Společně s Vámi. Bez Vás, bez Vaší vášně pro cestování a nové zážitky, bez toho by to možné nebylo.

Věříme, že se již brzy společně rozjedeme za plnými stadiony, arénami či okruhy.

POZOR! Pojištění na covid? Již brzy přineseme informace ohledně možného připojištění zájezdů na covid, aby Vás ani případná karanténa nebo jiné složitosti s nemocí nepřipravily o peníze vložené do zájezdů.

Vše dobré v tomto roce, hodně zdraví a úspěchů přeje

TÝM CZECH SPORT TRAVEL
M: +420 730 10 00 00
E: info@czechsporttravel.czHodnocení článku

3

Čtěte také:

Snídaně - start nového dne Koronavirus a sportovní události MS ve futsale 2021 Litva Sportovní akce roku 2023 Projekt "Zachraň cestovku"

DiskuzeKolik je jedna mínus jedna? (slovy)

Položky označené * je nutno vyplnit.