O2 Arena Praha - VIP Skybox a VIP Klubová sedadla

Zajímá Vás, jak to vypadá ve VIP prostorách pražské O2 Areny během hokejových zápasů, mezinárodních sportovních turnajů či koncertů a jiných vystoupení řady známých zpěváků, kapel a umělců? Máte zájem o zprostředkování stejného VIP zážitku, chcete jej darovat formou dárkového poukazu svým blízkým, kolegům?

Disponujeme VIP Skyboxem a VIP klubovými sedadly, která využíváme na všechny sportovní události konané v O2 Areně, stejně jako při řadě kulturních akcí!

Pro nabídku nás kontaktujte skrze kontaktní formulář.

 

VIP místa poskytují výborný výhled ze středních pater O2 Areny.

192911MjF.png

192963ZGQ.jpg

 

V rámci VIP míst ve Skyboxu je samozřejmostí profesionální servis. Pro každý Skybox je vyčleněna hosteska, která se bude po celou dobu akce starat o dostatek občerstvení ve Vašem Skyboxu. Nealko nápoje, pivo, víno, káva jsou také samozřejmostí v rámci všech VIP míst.

186593ZjF.jpeg

 

Bohatý catering, který je vždy v ceně vstupenky, zaručuje fantastický gurmánský zážitek. Pro opravdové gurmány se nabízí možnost vybírat z celé řady dalších luxusních napojů, včetně sektů a vybraných vín z nápojového lístku k zakoupení.

186625ZWY.jpeg

186597OTg.jpg

 

Útulné prostory Skyboxu lze využít pro privátní skupiny. Do Skyboxu je pravidelně doplňováno občerstvení, nabízí příjemné posezení, disponuje vlastní toaletou a odděleným vstupem.

186627ZmU.jpeg

 

Pro návštěvníky nejen VIP klubového patra, které je oddělené od patra Skyboxů, je před akcí, během ní a standardně také ještě minimálně 30 minut po akci k dispozici prostorná restaurace s bohatým cateringem formou teplého a studeného bufetu, který je zahrnut v ceně.

186588ZDE.pngHodnocení článku

1

Čtěte také:

Světový pohár v biatlonu 2020/2021 Zájezd na Tour de France 2022 Světový pohár v biatlonu v Novém Městě na Moravě Sportovní boom v Kataru Zájezdy na koncerty

DiskuzeKolik je jedna mínus jedna? (slovy)

Položky označené * je nutno vyplnit.