Zájezdy na koncerty

Autobusové i letecké zájezdy na koncerty nejlepších i těch méně známých hudebníků. Podívejte se do článku, kam s námi můžete vyrazit!  Na Olympijském stadionu v Berlíně se v rámci své tour představí Pink a o necelé 2 měsíce později se zde uskuteční také festival Lollapalooza s velmi zajímavými interprety. Pokud si chcete na koncert raději zaletět, tak například v nedalekém Londýně v O2 aréně se představí nestárnoucí Cher a těsně před Vánocemi také Rod Stewart! Oba tyto koncerty s VIP Vstupenkou do sektoru 102. Více informací naleznete v detailech konkrétních zájezdů. Na individuální poptávky samozřejmě umíme zajistit i samostatné vstupenky a zájezdy na spoustu dalších akcí!

 

HUDEBNÍ KONCERTY

Výsledek obrázku pro concerts

 

AUTOBUSOVÉ ZÁJEZDY

Pink v Berlíně - Beautiful Trauma World Tour 2019

V polovině července se na Olympijském stadionu v nedalekém Berlíně uskuteční koncert jedné z nejlepších zpěvaček současnosti - PINK! V prodeji máme poslední 2 volná místa. Spojte návštěvu historického Berlína se skvělým koncertem.

Výsledek obrázku pro pink berlin

 

Festival Lollapalooza v Berlíně

Začátkem září se v Berlíně na Olympijském stadionu sejdou hudebníci té nejvyšší úrovně - Swedish House Mafia, Twenty One Pilots, Billie Eilish, Underworld, Scooter a spousta dalších. Navštivte společně s námi tuto událost, která se koná kousek za hranicemi. Spojte návštěvu historického Berlína se skvělým koncertem.

Výsledek obrázku pro lollapalooza berlin

 

 

LETECKÉ ZÁJEZDY

Cher v Londýně - Here We Go Again Tour 2019

Nestárnoucí zpěvačka Cher se v rámci své tour představí v londýnské O2 Aréně. U této megaakce můžete být s VIP vstupenkou se sezením v sektoru 102.

Výsledek obrázku pro cher london

 

Rod Stewart v Londýně - His Biggest Ever UK Tour

Těsně před Vánocemi se v londýnské O2 Aréně představí další z velkých jmen hudebního průmyslu - Rod Stewart. Také v rámci tohoto koncertu můžete být přímo v hledišti s VIP vstupenkou do sektoru 102!

Výsledek obrázku pro rod stewart londonHodnocení článku

0x

Čtěte také:

MS v házené 2019 Německo Red Bull Air Race 2019, termíny, místa, pravidla, piloti Autosalon Frankfurt 2017 Co je důležité vědět před objednáním zájezdu Narozeniny slavných sportovců

DiskuzeKolik je jedna mínus jedna? (slovy)

Položky označené * je nutno vyplnit.