Zápasy českých klubů v Evropské lize

Na koho narazí čeští fotbaloví zástupci v pohárové Evropě? Myslíte, že mají šanci postoupit do vyřazovací fáze? A jak byly nalosovány další základní skupiny?

 

SK SLAVIA PRAHA 

  • 22.října 18:55  Hapoel Beer-Sheva - SK Slavia Praha  
  • 29.října 21:00  SK Slavia Praha - Bayer Leverkusen 
  • 5.listopadu 21:00  SK Slavia Praha - OGC Nice 
  • 26.listopadu 21:00  OGC Nice - SK Slavia Praha 
  • 3.prosince 21:00  SK Slavia Praha - Haopel Beer-Sheva 
  • 10.prosince 18:55  Bayer Leverkusen - SK Slavia Praha 

 

AC SPARTA PRAHA 

  • 22.října 21:00  AC Sparta Praha - LOSC Lille 
  • 29.října 18:55  AC Milán - AC Sparta Praha 
  • 5.listopadu 21:00  Celtic Glasgow - AC Sparta Praha 
  • 26.listopadu 18:55  AC Sparta Praha - Celtic Glasgow 
  • 3.prosince 18:55  LOSC Lille - AC Sparta Praha 
  • 10.prosince 21:00  AC Sparta Praha - AC Milán 

 

FC SLOVAN LIBEREC 

  • 22.října 21:00  FC Slovan Liberec - KAA Gent 
  • 29.října 18:55  Crvena Zvezda Bělehrad - FC Slovan Liberec 
  • 5.listopadu 21:00  TSG Hoffenheim - FC Slovan Liberec 
  • 26.listopadu 18:55  FC Slovan Liberec - TSG Hoffenheim 
  • 3.prosince 18:55  KAA Gent - FC Slovan Liberec 
  • 10.prosince 21:00  FC Slovan Liberec - Crvena Zvezda Bělehrad 

 

A  JAK VYPADAJÍ DALŠÍ ZÁKLADNÍ SKUPINY?

SKUPINA A AS Řím  SKUPINA B Arsenal 
  Young Boys Bern    Rapid Vídeň 
  CFR Kluž    FK Molde 
  CSKA Sofia    Dundalk 
SKUPINA C Bayer Leverkusen  (Schick) SKUPINA D Benfica Lisabon 
  Slavia Praha    Standard Lutych 
  Hapoel Beer-Sheva    Glasgow Rangers 
  OGC Nice    Lech Poznaň  (Sýkora)
SKUPINA E PSV Eindhoven   SKUPINA F Neapol 
  PAOK Soluň    Real Sociedad 
  Granada    AZ Alkmaar 
  Omonia Nicosia  (Lecjaks, Lüftner)   NK Rijeka 
SKUPINA G Braga  (Horníček) SKUPINA H Celtic Glasgow 
  Leicester    Sparta Praha 
  AEK Athény    AC Milán 
  Zorya Luhansk    LOSC Lille 
SKUPINA I Villarreal  SKUPINA J Tottenham Hotspur 
  Karabach    Ludogorets Razgrad  (Vrba)
  Maccabi Tel-Aviv    LASK Linz 
  Sivasspor    Royal Antverpy 
SKUPINA K CSKA Moskva  SKUPINA L KAA Gent 
  Dinamo Záhřeb    Crvena Zvezda Bělehrad 
  Feyenoord Rotterdam    TSG Hoffenheim  (Kadeřábek)
  Wolfsberger AC    Slovan Liberec 

 



Hodnocení článku

1

Čtěte také:

Čtvrtfinále Champions League a Evropské ligy Rozlosování Champions League a Evropské ligy Nejslavnější fotbalová derby Fotbalové soutěže ve své třetině AUDI CUP ROZLOSOVÁN

Diskuze







Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)

Položky označené * je nutno vyplnit.