Čeští fotbalisté v zahraničních ligách

 

Výsledek obrázku pro premier league

ANGLIE - PREMIER LEAGUE A CHAMPIONSHIP (2.LIGA)

Arsenal - Petr Čech

Brighton - Jiří Skalák, Aleš Matějů

Derby County - Matěj Vydra

Fulham - Tomáš Kalas

Hull City - Ondřej Mazuch

Sheffield Wednesday - Daniel Pudil

kromě těchto hráčů se v kategoriích U18 objevuje také Lukáš Hušek (Leicester City) a Vítězslav Jaroš (Liverpool)

 

 

 

Výsledek obrázku pro bundesliga

NĚMECKO - 1. & 2. BUNDESLIGA

Hertha Berlín - Vladimír Darida

Hoffenheim - Pavel Kadeřábek

Werder Brémy - Theodor Gebre Selassie, Jiří Pavlenka

Augsburg - Jan Morávek

Norimberk - Ondřej Petrák

 

 

 

Výsledek obrázku pro seria a

ITÁLIE - SERIE A & SERIE B

AS Řím - Patrik Schick

Udinese Calcio - Jakub Jankto, Antonín Barák

Bologna - Ladislav Krejčí

Crotone - Stefan Simič

FC Janov - Lukáš Zima

Bari - Libor Kozák

Cremonese - Roman Macek

Virtus Entella - Jan Havlena

kromě těchto hráčů se v kategoriích U17 objevuje také David Heidenreich (Atalanta Bergamo), Nicolas Penner (Juventus) a Jan Kubala (Udinese)

 

 

 

Výsledek obrázku pro ligue 1

FRANCIE - LIGUE 1

Rennes - Tomáš Koubek

Bordeaux - Jaroslav Plašil

Montpellier - Lukáš Pokorný

 

 

 

Výsledek obrázku pro eredivisie

NIZOZEMSKO - EREDIVISIE & EERSTE DIVISIE

Ajax Amsterdam - Václav Černý

Heracles Almelo - Jaroslav Navrátil

Almere City - Josef Kvída

Waalwijk - Paul Quasten

PSV Eindhoven U19 - Michal Sadílek

 

DALŠÍ ZAHRANIČNÍ LIGY

Čína - Henan Jianye - Bořek Dočkal

Turecko - Antalyaspor - Ondřej Čelůstka, Kasimpasa - David Pavelka, Osmanlispor - Václav Procházka

Švýcarsko - Basilej - Tomáš Vaclík, Marek Suchý

Belgie - Genk - Jakub Brabec, Oostende - David Rozehnal

Polsko - Legia Warszawa - Adam Hloušek, Slask Wroclaw - Kamil Vacek, Jagiellonia Bialystok - Martin Pospíšil, Wisla Kraków - Zdeněk Ondrášek, Korona Kielce - Radek Dejmek, Piast Gliwice - Michal Papadopulos, Sandecja Nowy Sacz - Lukáš Kubáň, Gornik Zabrze - David Ledecký

Dánsko - FC Kodaň - Michal Lüftner, Midtjylland - Filip Novák, Bröndby Kodaň - Jan Kliment

Chorvatsko - Dinamo Záhřeb - Jan Lecjaks

Bulharsko - Levski Sofia - David Jablonský, Cherno More Varna - Ondřej Sukup

Rusko - Ufa - Ondřej Vaněk

Izrael - Maccabi Petah Tikva - Tomáš Sivok, Hapoel Beer Sheva - Tomáš Pekhart

Albánie - Skënderbeu - Martin Nešpor

Kazachstán - Tobol Kostanaj - Egon Vůch, Šachter Karagandy - Jakub Chleboun a Jiří Valenta

Skotsko - Partick Thistle - Tomáš Černý a Milan Nitrianský

Maďarsko - Vasas Budapešť - Vít Beneš a Jan Šimůnek, Mezökövesd - Marek Střeštík

Finsko - Mariehamn - Filip Hlúpik

Malta - Birkirkara - Martin Klein

Ázerbajdžán - Něftči Baku - Marek Dreksa

 



Hodnocení článku

2

Čtěte také:

Francouská Ligue 1 rozlosována! Bayern Mnichov - Manchester United v Allianz Aréně AUDI CUP ROZLOSOVÁN Statistiky MS ve fotbale Rusko 2018 Los Premier League 2018/2019

Diskuze







Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)

Položky označené * je nutno vyplnit.