Pobyty na Slovensku

Víkendové a týdenní pobyty na Slovensku během letních prázdnin.

Využijte naší mimořádné a výhodné akční nabídky a zažijte dovolenou na Slovensku trochu jinak!

Orava nabízí krásná přírodní zákoutí, která jsou jako stvořená pro horskou turistiku a cyklistiku. Nevšedním zážitkem je plavba na oravské plti neboli na tradičním oravském voru. V okolí se nachází nemalé množství wellness center, vodních zábavních parků a koupališť s termální vodou. Tento region na severu Slovenska je jedinečný svou nádhernou přírodou s překrásnými výhledy a scenériemi, bohatou a zajímavou historií i kulturou. Jednou z největších místních dominant je Oravský hrad, jeden z nejkrásnějších hradů na Slovensku a též nejvýznamnější kulturní památka hradního slovenského stavitelství.

Slovensko své návštěvníky láká také tradičním gastronomickým zážitkem nabízeným v pravých slovenských kolibách, kde můžete ochutnat například tradiční "oravský tanier", který obsahuje pravé brynzové halušky, pirohy a strapačky neboli halušky se zelím, a mnoho dalších lahůdek. Kdo by nemiloval pravé slovenské korbáčiky? S námi se můžete vydat přímo až do výrobny těchto sýrových klenotů a dokonce si zkusit i jejich samotnou výrobu!

Máte rádi víno? A co takhle tokajské? Pojeďte s námi objevovat krásy slovenských Košic a ochutnat proslulé maďarské víno přímo do míst, kde ho vyrábějí!

Vydejte se s námi o letních prázdninách za krásami Slovenska a užijte si nevšední, odpočinkový a gastronomický zážitek s bohatým programem!

Více informaci naleznete na našem blogu.