Zájezdy na léto 2020

Atraktivní zájezdy po ČR i do zahraničí během léta a podzimu 2020.

Naleznete zde unikátní nabídku pobytů v Praze na 3 noci s atraktivním programem a ubytováním ve 4* hotelu v historickém centru Prahy - přímo u Karlova mostu po celé léto. 

Je libo dovolenou na Moravě s ochutnávkou pravých moravských vín a cyklovýlety po okolí? Nebo pivní tour po minipivovarech s přáteli? Vyberte si z naší nabídky zážitkových či poznávacích zájezdů a pobytů v České republice nebo nám napište, kam byste rádi jeli a my Vám vytvoříme nabídku na míru!

Prosluněná dovolená u moře ve Španělsku nebo pohodový odpočinek uprostřed čarokrásné přírody slovenských hor. Co si vyberete?

Chtěli jste v létě odjet za krásami Itálie a nemůžete? Počkejte, až budou města méně rozpálená, zato moře stále ještě příjemně vyhřáté ke koupání. V rámci našeho zájezdu se zkušenou italsky mluvící českou delegátkou poznáte obě tyto varianty, k tomu spoustu skvělého jídla a pití a neopakovatelnou pohodu.

Jako zajímavou alternativu k původně plánovaným zájezdům na sportovní události v létě 2020 doporučujeme tématicky laděné zájezdy do Rakouska, Německa či dalších okolních zemí. Během podzimu je již nyní k dispozici spousta destinací, kam se můžete vydat za prohlídkou stadionů a měst.

Nevybrali jste si z naší nabídky? Napište nám a my vám vytvoříme individuální zájezd na míru.