MS Rugby 2023 ve Francie, termíny, rozpis zápasů, stadiony

MISTOVSTVÍ SVĚTA V RUGBY 2023 - FRANCIE

Termín: 8.září - 28.října 2023

Místo: Francie

Města a stadiony:

  • Bordeaux - Matmut Atlantique - 42 115 diváků
  • Paříž - Stade de France - 80 698 diváků
  • Saint-Étienne - Stade Geoffroy Guichard - 41 965 diváků
  • Marseille - Stade Vélodrome - 67 394 diváků
  • Toulouse - Stadium Municipal - 33 150 diváků
  • Lille - Stade Pierre Mauroy - 50 157 diváků
  • Nice - Allianz Riviera - 35 624 diváků
  • Nantes - Stade de la Beaujoire - 35 322 diváků
  • Lyon - Parc Olympique Lyonnais - 59 186 diváků

 

V případě Vašeho zájmu o kompletní zájezdy nebo samostatné vstupenky nás neváhejte kontaktovat na emailu zde: info@czechsporttravel.cz

 

 

Rozdělení skupin

SKUPINA A

SKUPINA B

SKUPINA C

SKUPINA D

Nový Zéland NOVÝ ZÉLAND

Jižní Afrika JIHOAFRICKÁ REP.

Wales WALES (DRAGONS)

Anglie ANGLIE

Francie F1 Francie

Irsko IRSKO (SHAMROCKS)

Austrálie F1 Austrálie

Japonsko F1 Japonsko

Itálie F1 Itálie

Skotsko SKOTSKO (THISTLE)

Fidži Flag of Fiji - Wikipedia

Argentina ARGENTINA

Uruguay File:Flag of Uruguay.svg - Wikimedia Commons

Asia/Pacifik 1

Gruzie flag of Georgia | national flag of the country of Georgia | Britannica

Samoa File:Flag of Samoa.svg - Wikimedia Commons

Afrika 1

Rumunsko Soubor:Flag of Romania.svg – Wikipedie

kvalifikant

Amerika 2

 

Rozpis utkání

DATUM ČAS MÍSTO UTKÁNÍ
8.9. 21:00 Paříž Francie - Nový Zéland
9.9. 13:00 St.Étienne Itálie - Afrika 1
9.9. 15:30 Bordeaux Irsko - Rumunsko
9.9. 18:00 Paříž Austrálie - Gruzie
9.9. 21:00 Marseille Anglie - Argentina
10.9. 13:00 Toulouse Japonsko - Amerika 2
10.9. 17:45 Marseille Jižní Afrika - Skotsko
10.9. 21:00 Bordeaux Wales - Fidži
14.9. 21:00 Lille Francie - Uruguay
15.9. 21:00 Toulouse Nový Zéland - Afrika 1
16.9. 15:00 Bordeaux Samoa - Amerika 2
16.9. 17:45 Nice Wales - kvalifikant
16.9. 21:00 Nantes Irsko - Asie/Pacifik 1
17.9. 15:00 Bordeaux Jižní Afrika - Rumunsko
17.9. 17:45 St.Étienne Austrálie - Fidži
17.9. 21:00 Nice Anglie - Japonsko
20.9. 17:45 Nice Itálie - Uruguay
21.9. 21:00 Marseille Francie - Afrika 1
22.9. 17:45 St.Étienne Argentina - Samoa
23.9. 14:00 Toulouse Gruzie - kvalifikant
23.9. 17:45 Lille Anglie - Amerika 2
23.9. 21:00 Paříž Jižní Afrika - Irsko
24.9. 17:45 Nice Skotsko - Asia/Pacifik 1
24.9. 21:00 Lyon Wales - Austrálie
27.9. 17:45 Lyon Uruguay - Afrika 1
28.9. 21:00 Toulouse Japonsko - Samoa
29.9. 21:00 Lyon Nový Zéland - Itálie
30.9. 15:00 Nantes Argentina - Amerika 2
30.9. 17:45 Bordeaux Fidži - Gruzie
30.9. 21:00 Lille Skotsko - Rumunsko
1.10. 17:45 St.Étienne Austrálie - kvalifikant
1.10. 21:00 Marseille Jižní Afrika - Asia/Pacifik 1
5.10. 21:00 Lyon Nový Zéland - Uruguay
6.10. 21:00 Lyon Francie - Itálie
7.10. 15:00 Nantes Wales - Gruzie
7.10. 17:45 Lille Anglie - Samoa
7.10. 21:00 Paříž Irsko - Skotsko
8.10. 13:00 Nantes Japonsko - Argentina
8.10. 17:45 Lille Asia/Pacifik 1 - Rumunsko
8.10. 21:00 Toulouse Fidži - kvalifikant
       
14.10. 17:00 Marseille 1C - 2D
14.10. 21:00 Paříž 1B - 2A
15.10. 17:00 Marseille 1D - 2C
15.10. 21:00 Paříž 1A - 2B
       
20.10. 21:00 Paříž vítěz čtvrtfinále 1 - vítěz čtvrtfinále 2
21.10. 21:00 Paříž vítěz čtvrtfinále 3 - vítěz čtvrtfinále 4
       
27.10. 21:00 Paříž utkání o 3.místo
28.10. 21:00 Paříž finále

 

V případě Vašeho zájmu o kompletní zájezdy nebo samostatné vstupenky nás neváhejte kontaktovat na emailu zde: info@czechsporttravel.cz

 



Hodnocení článku

3

Čtěte také:

MS v Rugby 2019 v Japonsku MS Rugby 2023 rozlosováno Moto GP ve své druhé polovině Rugby Autumn Internationals 2021 Rugby 6 Nations 2019

Diskuze







Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)

Položky označené * je nutno vyplnit.