Los Premier League 2018/2019

Zájezd na Premier league v nové sezóně vůbec nemusí být pouze o jednom utkání. V Londýně se běžně hrají v jednom kole 3-4 utkání. Kombinovat můžete také Londýn s Manchesterem a Liverpoolem. Tři derby jsou na programu v jednom kole první prosincový víkend. Derby o severní Londýn Arsenal-Tottenham, nováčka Fulham přivítá Chelsea a Liverpool s Evertonem se střetnou na Anfield Road.

Arsenal věří v lepší zítřky s novým trenérem Emerym, ale start do soutěže má zatraceně těžký, úřadujícího šampiona Manchester City přivítá v prvním kole doma a na Chelsea, která slavila triumf v PL před rokem, sehraje kolo druhé. Na Emirates Stadium Vám standardně nabízíme vstupenky do klubového patra, velmi dobrá místa s poločasovým občerstvením. V ceně vstupenky máte také prohlídku stadionu, vstup do muzea a voucher na nákup do klubového fanshopu.

https://www.czechsporttravel.cz/zajezdy-na-fotbal/premier-league/arsenal.html

Výsledek obrázku pro arsenal

Využijte přímé lety do Liverpoolu s pátečním odletem z Prahy do konce října a pojeďte podpořit finalistu Champions League v nové sezóně. Stadndardně výborná místa v sektorech L11 a L12 na hlavní tribuně Vám zajistí ten nejlepší zážitek při sledování rudých ďáblů. Před zápasem za Vámi do salonku Code Lounge dorazí také některá z legend FC Liverpool doby minulé.

https://www.czechsporttravel.cz/zajezdy-na-fotbal/premier-league/liverpool-fc.html

 

Tottenham na novém stadionu je obrovským lákadlem. Ale pozor, Spurs získali výjimku a první domácí zápas odehrají ještě ve Wembley. První tým, který se na Tottenham Hotspur Stadium představí, tak bude slavný FC Liverpool. V nabídce budeme mít jak standardní vstupenky za branku, tak VIP do Travel Club Lounge.

https://www.czechsporttravel.cz/zajezdy-na-fotbal/premier-league/tottenham-hotspur.html

Kompletní nabídku i na ostatní kluby, tj. na Manchester United, Manchester City, Fulham, West Ham United, Crystal Palace a Watford, najdete již brzy na našich stránkách. Oproti většině konkurentů u nás na Premier League nakoupíte pouze oficiální vstupenky. Vstupenky, které jsou registrovány na Vaše jména a nehrozí Vám riziko nevpuštění na stadion. Součástí prohlídky města je u nás jako malé překvapení nezapomenutelný výhled na celé město.

https://www.czechsporttravel.cz/zajezdy-na-fotbal/premier-league.html

 Hodnocení článku

3

Čtěte také:

Los kvalifikace o postup na ME 2024, termíny, soupeři Kvalifikace EURO 2023 U21 Evropské fotbalové soutěže jsou rozlosovány Anglická Premier League, potvrzené termíny Nejslavnější fotbalová derby

DiskuzeKolik je jedna mínus jedna? (slovy)

Položky označené * je nutno vyplnit.