Kdy budou potvrzené termíny zápasů v anglické Premier League?

Víte, jakým způsobem a kdy dochází k potvrzování termínů utkání Premier League? Pokud ne, tak se vše důležité dočtete v našem článku zde.

 

POTVRZOVÁNÍ TERMÍNŮ PREMIER LEAGUE 2022/2023

Jistě jste zaregistrovali, že po rozlosování Premier Legue se na našem webu objeví zájezdy na jednotlivé zápasy, a to většinou v rozmezí pátek (sobota) - pondělí. Je totiž vysoce pravděpodobně, že se utkání odehrají o víkendu. Na jejich potvrzení si však vždy musíme počkat, a teprve poté můžeme zájezdy zkrátit. Potvrzení hracího dne a času podléhá třem faktorům:

  • televizní vysílání - stanice si vybírá utkání, které bude televizní a poté se přizpůsobují ostatní
  • termíny anglického ligového poháru a FA Cupu
  • termíny evropských soutěží: Champions League, Evropská Liga a nyní Konferenční liga

 

V současné sezoně by mělo docházet k potvrzování termínů a časů utkání následovně:

  • srpen/září - potvrzení 5.července
  • říjen - potvrzení 29.července
  • listopad - potvrzení 13.září
  • prosinec/leden - potvrzení 11.října
  • únor - potvrzení 6.prosince
  • březen - potvrzení 25.ledna
  • duben - potvrzení 21.února
  • 35.kolo - 23.března
  • 36.kolo - 30.března
  • 37.kolo - 7.dubna

 

I po potvrzení pak může docházet k mírným přesunům - vše je závislé na případných postupech anglických klubů v evropských a domácích pohárech.

 

Na našem webu naleznete zájezdy a vstupenky na domácí zápasy následujících klubů:

Arsenal - https://www.czechsporttravel.cz/zajezdy-na-arsenal.html

Fulham - https://www.czechsporttravel.cz/zajezdy-na-fulham.html

Chelsea - https://www.czechsporttravel.cz/zajezdy-na-chelsea.html

Liverpool - https://www.czechsporttravel.cz/zajezdy-na-liverpool-fc.html

Manchester City - https://www.czechsporttravel.cz/zajezdy-na-manchester-city.html

Manchester United - https://www.czechsporttravel.cz/zajezdy-na-manchester-united.html

Newcastle United - https://www.czechsporttravel.cz/zajezdy-na-newcastle-united.html

Tottenham Hotspur - https://www.czechsporttravel.cz/zajezdy-na-tottenham-hotspur.html

Everton - https://www.czechsporttravel.cz/zajezdy-na-everton.html

West Ham United - https://www.czechsporttravel.cz/zajezdy-na-west-ham-united.html

Crystal Palace - https://www.czechsporttravel.cz/crystal-palace.html

Southampton - https://www.czechsporttravel.cz/southampton.html

Leeds United - https://www.czechsporttravel.cz/leeds-united.html

 

Arsenal_3.jpg Chelsea_2.jpg

 Manchester City_2.jpg Liverpool VIP Main Stand L11:L12_6.jpg

Manchester United_3.jpg Tottenham HalfWay Line_1.jpg

WHU VIP Academy 207_1 .jpg Watford VIP Horizons Hospitality_2.jpg



Hodnocení článku

1

Čtěte také:

AUDI CUP ROZLOSOVÁN Představení soupeřů českých týmů Přední ligové soutěže 2020/2021 - co momentálně víme? AUDI CUP 2017 Liga Národů

Diskuze







Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)

Položky označené * je nutno vyplnit.