Čeští fotbalisté v zahraničí

 ANGLIE - PREMIER LEAGUE, CHAMPIONSHIP, LEAGUE ONE & LEAGUE TWO 

  • Vladimír Coufal - West Ham United (Premier League)
  • Tomáš Souček - West Ham United (Premier League)
  • Vítězslav Jaroš - FC Liverpool (Premier League) A-tým/U23
  • Matěj Vydra - Burnley FC (Premier League)
  • Tomáš Kalas - Bristol City (Championship)
  • Jiří Skalák - Millwall FC (Championship)
  • Jan Žambůrek - Shrewsbury Town (League One) 
  • Tomáš Holý - Ipswich Town (League One)
  • Matěj Kovář - Swindon Town (League One)
  • Václav Hladký - Salford City (League Two)
  • Marek Štěch - Mansfield Town (League Two)

 

 NĚMECKO - BUNDESLIGA, 2. BUNDESLIGA & 3. LIGA 

  • Tomáš Koubek - FC Augsburg (Bundesliga)
  • Jan Morávek - FC Augsburg (Bundesliga)
  • Marek Suchý - FC Augsburg (Bundesliga)
  • Theodor Gebre Selassie - Werder Brémy (Bundesliga)
  • Jiří Pavlenka - Werder Brémy (Bundesliga)
  • Patrik Schick - Bayer Leverkusen (Bundesliga)
  • Vladimír Darida - Hertha Berlín (Bundesliga)
  • Pavel Kadeřábek - 1899 Hoffenheim (Bundesliga) 
  • Adam Hloušek - 1. FC Kaiserslautern (3. Liga)
  • Jakub Jakubov - Chemnitzer FC (3. Liga)

 

 ITÁLIE - SERIE A, SERIE B & SERIE C 

  • Antonín Barák - Hellas Verona (Serie A)
  • Jakub Jankto - Sampdoria Janov (Serie A)
  • Lukáš Zima - CFC Janov (Serie A)
  • Aleš Matějů - Brescia Calcio (Serie B)
  • Jaromír Zmrhal - Brescia Calcio (Serie B)
  • Jan Polák - F.C. Südtirol (Serie C)

 

 ŠPANĚLSKO - LA LIGA  

  • Tomáš Vaclík - Sevilla FC (La Liga)

 

 BELGIE - JUPILER PRO LEAGUE & TWEEDE KLASSE 

  • Michael Krmenčík - Club Brugge KV (Jupiler Pro League)
  • Václav Jemelka - OH Leuven (Jupiler Pro League)
  • Tomáš Chorý - Zulte Waregem (Jupiler Pro League)
  • Christophe Kabongo - Lommel United (Tweede Klasse)

 

 NIZOZEMSKO - EREDIVISIE & EERSTE DIVISIE 

  • Václav Černý - Twente Enschede (Eredivisie)
  • Tomáš Hájek - Vitesse Arnhem (Eredivisie)
  • Paul Quasten - Waalwijk FC (Eredivisie)
  • Denis Granečný - FC Emmen (Eredivisie)
  • Richard Sedláček - Jong Alkmaar FC (Eerste Divisie)

 

 RUSKO - PREMIER LIGA 

  • Alex Král - Spartak Moskva (Premier Liga)

 

 TURECKO - SÜPER LIG 

  • Milan Škoda - Çaykur Rizespor (Süper Lig)
  • Filip Novák - Fenerbahçe SK (Süper Lig)
  • Tomáš Břečka - Kasımpaşa SK (Süper Lig)

 

 PORTUGALSKO - PRIMEIRA LIGA 

  • Matěj Trmal - Vitória Guimarães (Primeira Liga)
  • Lukáš Horníček - Braga FC (Primeira Liga)

 

 POLSKO - EKSTRAKLASA & I LIGA 

  • Tomáš Pekhart - Legia Varšava (Ekstraklasa)
  • Jan Sýkora - Lech Poznaň (Ekstraklasa)
  • Tomáš Přikryl - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa)
  • Martin Pospíšil - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa)
  • Tomáš Petrášek - Raków Częstochowa (Ekstraklasa)
  • Daniel Bartl - Raków Częstochowa (Ekstraklasa)
  • Petr Schwarz - Raków Częstochowa (Ekstraklasa)
  • David Jablonský - Cracovia Krakow (Ekstraklasa)
  • Michal Frydrych - Wisla Krakow (Ekstraklasa)
  • Martin Sus - Stal Mielec (Ekstraklasa)
  • Martin Zeman - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (I Liga)
  • Michal Bezpalec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (I Liga)
  • Michal Hubínek - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (I Liga)

 

 SKOTSKO - PREMIERSHIP & CHAMPIONSHIP 

  • Tomáš Černý - Aberdeen FC (Premiership)
  • Zdeněk Zlámal - Heart of Midlothian FC / St Mirren FC (Premiership / Championship)

 

 RAKOUSKO - ERSTE LIGA 

  • Adam Stejskal - FC Liefering (Erste Liga)
  • Antonín Svoboda - FC Liefering (Erste Liga)
  • Milan Jurdík - FAC Vídeň (Erste Liga)
  • Jakub Křepelka - FAC Vídeň (Erste Liga)

 

 ŠVÝCARSKO - SUPER LEAGUE 

  • Roman Macek - FC Lugano (Super League)
  • Martin Frýdek - FC Luzern (Super League)

 

 CHORVATSKO - PRVA LIGA 

  • Stefan Simič - Hajduk Split (Prva Liga)

 

 SLOVENSKO - FORTUNA LIGA 

  • Ondřej Petrák - Slovan Bratislava (Fortuna Liga)
  • Jurij Medveděv - Slovan Bratislava (Fortuna Liga)
  • Erik Daniel - Slovan Bratislava (Fortuna Liga)
  • Tomáš Fryšták - FK Senica (Fortuna Liga)
  • Miloš Kopečný - FK Senica (Fortuna Liga)
  • Dominik Duda - FK Senica (Fortuna Liga)
  • Oskar Fotr - FK Senica (Fortuna Liga)
  • Martin Jedlička - DAC 1904 Dunajská Streda (Fortuna Liga)
  • Petr Pavlík - FK Pohronie (Fortuna Liga)
  • Nicolas Šumský - ŠKF iClinic Sereď (Fortuna Liga)

 

 LOTYŠSKO - VIRSLĪGA 

  • Jakub Hora - Riga FC (Virslīga)

 

 NORSKO - ELITESERIEN 

  • Luděk Vejmola - FK Haugesund (Eliteserien)

 

 ŠVÉDSKO - ALLSVENSKAN 

  • Dušan Melichárek - Malmö FF (Allsvenskan)

 

 KYPR - A' KATIGORÍA 

  • Michael Lüftner - AC Omonia Nikósie (A' katigoría)
  • Jan Lecjaks - AC Omonia Nikósie (A' katigoría)
  • Tomáš Wágner - Nea Salamis Famagusta FC (A' katigoría)
  • Pavel Čmovš - Nea Salamis Famagusta FC (A' katigoría)
  • Josef Hušbauer - Anorthosis Famagusta (A' katigoría)
  • Josef Kvída - Pafos FC (A' katigoría)

 

 MAĎARSKO - OTP BANK LIGA 

  • Jakub Plšek - Puskás Akadémia FC (OTP Bank Liga)
  • David Vaněček - Puskás Akadémia FC (OTP Bank Liga)
  • Jaroslav Navrátil - Kisvárda FC (OTP Bank Liga)

 

 SLOVINSKO - PRVA TELEKOM LIGA 

  • Marcel Čermák - NK Aluminij (Prva Telekom Liga)

 

 RUMUNSKO - LIGA I 

  • Tomáš Smola - Gaz Metan Mediaş (Liga I)
  • Lukáš Droppa - Gaz Metan Mediaş (Liga I)
  • Ondřej Bačo - Gaz Metan Mediaş (Liga I)

 

 LITVA - A LYGA 

  • Martin Berkovec - Žalgiris Vilnius (A LYGA)


Hodnocení článku

1

Čtěte také:

VIP vstupenky na Premier League Jak probíhá takový autobusový zájezd? Díl 4. - Berlín Champions League a Evropská Liga jsou rozlosovány! Jak probíhá takový autobusový zájezd? Díl 2. - Dortmund Francouská Ligue 1 rozlosována!

Diskuze







Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)

Položky označené * je nutno vyplnit.