Zážitkové zájezdy v Rakousku

Vydejte se s námi letos v létě za krásami Česka a blízkého Rakouska!

Chcete prožít klidný víkend ve společnosti dobrého jídla a pití? Pojeďte s námi na zájezd do Vídně se zastávkou na Moravě s ochutnávkou pravých moravských vín a procházkou v malebných Valticích a kouzelném Mikulově!

Jako zajímavou alternativu k původně plánovaným zájezdům na sportovní události vám doporučujeme tématicky laděné zájezdy do Vídně.

Pojďme si zážitek ze zrušených závodů F1 nebo Moto GP vynahradit alternativním programem. Letošní letní motoristická sezona bude pro nadšence motorů chudší, ale my máme řešení. Když nemůžeme na tribuny, půjdeme sami na dráhu. Zazávodíme si v motokárách na Masarykově okruhu, na Red Bull Ringu absolvujeme skvělou prohlídku. Po cestě se zastavíme a přespíme ve Vídni, kde si vychutnáme neopakovatelnou atmosféru hlavního města Rakouska. Před návštěvou Red Bull Ringu přespíme v krásném Štýrském Hradci, kde se také vydáme na průzkum historického města. Na závěr víkendu si pak cestou domů odpočineme v historickém centru krásného Mikulova a při večeři v místním pivovaru.