Zážitkové zájezdy v Německu

Jako zajímavou alternativu k původně plánovaným zájezdům na sportovní události vám doporučujeme tématicky laděné zájezdy do Mnichova či do Stuttgartu.

Vydejte se s námi do Mnichova a poznejte Bayern Mnichov trochu jinak. Podívejte se do zázemí stadionu v rámci prohlídky Allianz Areny a prohlédněte si nejrůznější trofeje a artefakty v klubovém muzeu. Následně se můžete podívat do Olympijského parku včetně bývalého stadionu nejúspěšnějšího klubu v Německu.

Autosalon Ženeva je i v dalším roce zrušený, ale nahradit si tento zájezd můžete výletem do Stuttgartu, kde sídlí automobilky Porsche a Mercedes Benz. Spojte tento výjezd také s prohlídkou nyní již bundesligového stadionu VfB Stuttgart - Mercedes Benz Arény.

Pojeďte s námi do úžasného prostředí tropického ráje nedaleko našich hranic! Tropical Islands je velkým relaxačním střediskem nacházejícím se v původně stavěném hangáru pro vzducholodě nedaleko od Berlína. Můžete se těšit na velký bazén, tropické moře s pláží, deštný prales s různými druhy palem, rostlin i zvířat. Hlavně na vás ale čekají také nejrůznější tobogány a jiné atrakce. To vše můžete sledovat nejen s drinkem na lehátku, ale také z horkovzdušného balónu, který vás vynese až ke stropu hangáru.

Zájezdy '20Zájezdy '20

ZÁJEZD DO MUZEA AUDI  A OUTLETU V INGOLSTADTU 28. 10. 2020

ZÁJEZD DO MUZEA AUDI A OUTLETU V INGOLSTADTU

Vstupenka do muzea, doprava, delegát, pojištění

od 1 490 Kč