Poznávací pobyty v Itálii

Moře, památky, kultura, gastronomie a spousta dalších aktivit během pohodových poznávacích zájezdů do Itálie.

Rozhodně nejoblíbenějším závodem seriálu MotoGP se pro vás, i nás, stal víkend v polovině září, kdy jsme vyráželi do slunné Itálie na pobřeží Jadranského moře. A kdo s námi byl, tak určitě vzpomíná na ubytování přímo u pláže, legendární večerní akci na lodi uprostřed moře s večeří a soukromou diskotékou jen pro nás, návštěvu Tavullie (rodného městečka Valentina Rossiho), která je pro mnohé největším zážitkem celého víkendu, protože takovou atmosféru jinde nezažijete. V neposlední řadě San Marino, kouzelný středověký stát na vrcholku hory Monte Titano, ze kterého má člověk pocit, že vidí až na konec světa, degustace italských vín... a mnoho dalšího. Ať už se na okruh v Misanu dostaneme, nebo ne, MY ROZHODNĚ POJEDEME. Protože nechceme přerušit tradici, která během let vznikla a která byla kromě samotných zavodů, i místem setkávání vás, fanoušků z celé České republiky. A tak zveme všechny z vás, ať se k nám přidáte. Protože program bude stále stejně bohatý, moře stále stejně teplé a atmosféra? O tu se v okolí okruhu nemusíte bát, ani kdyby se nemohlo dovnitř. Tak co říkáte? Rozjedeme to v září v Rimini znovu?

Hledáte zájezd, na kterém o vás bude postaráno od začátku do konce? Na kterém si odpočinete a zároveň se obohatíte po všech stránkách? Na kterém budete pozorovat západ slunce nad mořskou hladinou se sklenicí vína v ruce? A zároveň objevíte tisíce let starou historii? Tak jste tady správně! Nejedná se o klasické poznávací zájezdy, na kterých nebudete mít čas se zastavit, protože budete běhat od jedné památky ke druhé a nakonec zjistíte, že jste si vlastně neužili nic. Naopak. Naše místní průvodkyně vám nastíní nejen historii, ale především samotný styl života Italů, který budete sami prožívat!

Kraj Emilia-Romagna patří k nejkrásnějším a nejzajímavějším místům v Itálii. Od historických měst, přes dlouhé písčité pláže až po jedinečnou gastronomii, kterou si zamilujete. 

Toskánsko. Nekonečné vinice táhnoucí se po kopcovité krajině zalité sluncem, nezapomenutelná Florencie, Šikmá věž v Pise, středověká opevnění ukrývající romantické taverny, chuť vína či pravá bistecca alla Fiorentina.

Jako zajímavou alternativu k původně plánovaným zájezdům na sportovní události vám doporučujeme tématicky laděné zájezdy do Milána či do Říma

Nevybrali jste si z naší nabídky? Napište nám a my vám vytvoříme individuální zájezd na míru.