MS atletika 2023 Budapešť - program

Ve druhé polovině srpna se v maďarské metropoli Budapešť uskuteční další atletické mistrovství světa. Na zbrusu nový stadion můžete vyrazit společně s námi. Podívejte se na kompletní program šampionátu a vyberte si z naší nabídky zájezdů nebo samostatných vstupenek.

 

2023 World Athletics Championships - Wikipedia MS ATLETIKA 2023 BUDAPEŠŤ - PROGRAM Flag of Hungary | Britannica

https://www.czechsporttravel.cz/zajezdy-a-vstupenky-na-atletiku.html

 

1. den - sobota 19.8.2023 - denní session 10:30

  • 08:50    20km chůze muži (mimo stadion)
  • 10:30    vrh koulí kvalifikace muži
  • 10:35   sedmiboj 100m překážky ženy
  • 11:05    štafeta 4x400m rozběhy
  • 11:35    3000m SC rozběhy muži
  • 11:45    sedmiboj skok do výšky ženy
  • 12:00    hod kladivem kvalifikace muži
  • 12:25    skok daleký kvalifikace ženy
  • 12:35   100m rozběhy muži
  • 13:15    1500m rozběhy ženy
  • 13:40    hod kladivem kvalifikace muži

 

1. den - sobota 19.8.2023 - večerní session 19:05

  • 19:02    1500m rozběhy muži
  • 19:05    vrh koulí kvalifikace ženy
  • 19:10    hod diskem kvalifikace muži
  • 19:35    trojskok kvalifikace ženy
  • 19:43    100m rozběhy muži
  • 20:30    sedmiboj 200m rozběhy ženy
  • 20:35    vrh koulí finále muži
  • 20:40    hod diskem kvalifikace muži
  • 20:55    10 000m finále ženy
  • 21:47    štafeta 4x400m finále

 

2. den - neděle 20.8.2023 - denní session 09:00

  • 07:15    20km chůze ženy (mimo stadion)
  • 09:00    hod diskem kvalifikace ženy
  • 09:35    400m rozběhy ženy
  • 09:50    sedmiboj skok daleký ženy
  • 10:25    400m rozběhy muži
  • 10:30    hod diskem kvalifikace ženy
  • 10:35    skok vysoký kvalifikace muži
  • 11:25    400m překážky rozběhy muži
  • 12:00    sedmiboj hod oštěpem ženy
  • 12:10    100m rozběhy ženy
  • 13:05    110m překážky rozběhy muži
  • 13:05    sedmiboj hod oštěpem ženy

 

2. den - neděle 20.8.2023 - večerní session 16:35

  • 16:35    100m semifinále muži
  • 16:55    skok daleký finále ženy
  • 17:05    1500m semifinále ženy
  • 17:35    1500m semifinále muži
  • 17:50    hod kladivem finále muži
  • 18:00    sedmiboj 800m ženy
  • 18:25    10 000m finále muži
  • 19:10    100m finále muži

 

3. den - pondělí 21.8.2023 - večerní session 18:40

  • 18:40    skok o tyči kvalifikace ženy
  • 18:50    400m překážky rozběhy ženy
  • 19:35    400m překážky semifinále muži
  • 19:40    trojskok finále muži
  • 20:05    110m překážky semifinále muži
  • 20:30    hod diskem finále muži
  • 20:35    100m semifinále ženy
  • 21:10    400m semifinále ženy
  • 21:40    110m překážky finále muži
  • 21:50    100m finále ženy
  • 18:40    skok o tyči kvalifikace ženy
  • 18:50    400m překážky rozběhy ženy
  • 19:35    400m překážky semifinále muži
  • 19:40    trojskok finále muži
  • 20:05    110m překážky semifinále muži
  • 20:30    hod diskem finále muži
  • 20:35    100m semifinále ženy
  • 21:10    400m semifinále ženy
  • 21:40    110m překážky finále muži
  • 21:50    100m finále ženy

 

4. den - úterý 22.8.2023 - večerní session 18:40

  • 18:40    100m překážky rozběhy ženy
  • 19:20    800m rozběhy muži
  • 19:55    skok vysoký finále muži
  • 20:20    hod diskem finále ženy
  • 20:25    400m překážky semifinále ženy
  • 21:00    400m semifinále muži
  • 21:30    1500m finále ženy
  • 21:42    3000m SC finále muži

 

5. den - středa 23.8.2023 - denní session 10:05

  • 10:05    800m rozběhy ženy
  • 10:15    skok o tyči kvalifikace muži
  • 10:20    hod oštěpem kvalifikace ženy
  • 11:10    5000m rozběhy ženy
  • 11:15    skok daleký kvalifikace muži
  • 11:55    hod oštěpem kvalifikace ženy
  • 12:05    200m rozběhy ženy
  • 12:50    200m rozběhy muži

 

5. den - středa 23.8.2023 - večerní session 19:00

  • 19:00    hod kladivem kvalifikace ženy
  • 19:10    trojskok kvalifikace muži
  • 19:30    skok o tyči finále ženy
  • 19:45    3000m SC rozběhy ženy
  • 20:35    hod kladivem kvalifikace ženy
  • 20:40    100m překážky semifinále ženy
  • 21:15    1500m finále muži
  • 21:35    400m finále ženy
  • 21:50    400m překážky finále muži

 

6. den - čtvrtek 24.8.2023 - večerní session 19:00

  • 07:00    35km chůze ženy a muži (mimo stadion)
  • 19:00    5000m rozběhy muži
  • 19:30    skok daleký finále muži
  • 19:45    200m semifinále ženy
  • 20:15    hod kladivem finále ženy
  • 20:20    200m semifinále muži
  • 20:50    800m semifinále muži
  • 21:25    100m překážky finále ženy
  • 21:35    400m finále muži
  • 21:50    400m překážky finále ženy

 

7. den - pátek 25.8.2023 - denní session 10:05

  • 10:05    desetiboj 100m rozběhy muži
  • 10:10    hod oštěpem kvalifikace muži
  • 10:20    skok daleký kvalifikace ženy
  • 10:55    desetiboj skok daleký muži
  • 11:45    hod oštěpem kvalifikace muži
  • 12:20    desetiboj vrh koulí muži

 

7. den - pátek 25.8.2023 - večerní session 18:30

  • 18:30    desetiboj skok vysoký muži
  • 19:30    4x100m štafeta rozběhy muži
  • 19:35    trojskok finále ženy
  • 20:00    4x100m štafeta rozběhy ženy
  • 20:20    hod oštěpem finále ženy
  • 20:25    800m semifinále ženy
  • 21:05    desetiboj 400m rozběhy muži
  • 21:40    200m finále ženy
  • 21:50    200m finále muži

 

8. den - sobota 26.8.2023  - denní session 10:05

  • 07:00    Maraton ženy (mimo stadion)
  • 10:05    desetiboj 110m překážky rozběhy muži
  • 10:25    vrh koulí kvalifikace ženy
  • 11:00    desetiboj hod diskem muži
  • 14:00    desetiboj skok o tyči muži

 

8. den - sobota 26.8.2023 - večerní session 19:05

  • 19:05    desetiboj hod oštěpem muži
  • 19:25    skok o tyči finále muži
  • 19:30    4x400m štafeta rozběhy muži
  • 19:55    4x400m štafeta rozběhy ženy
  • 20:10    desetiboj hod oštěpem muži
  • 20:15    skok o tyči finále ženy
  • 20:30    800m finále muži
  • 20:50    5000m finále ženy
  • 21:25    desetiboj 1500m muži
  • 21:40    4x100m štafeta finále muži
  • 21:50    4x100m štafeta finále ženy

 

9. den - neděle 27.8.2023 - večerní session 20:05

  • 07:00    Maraton muži (mimo stadion)
  • 20:05    skok vysoký finále ženy
  • 20:10    5000m finále muži
  • 20:20    hod oštěpem finále muži
  • 20:45    800m finále ženy
  • 21:10    3000m SC finále ženy
  • 21:37    4x400m štafeta finále muži
  • 21:47    4x400m štafeta finále ženy


Hodnocení článku

12

Čtěte také:

ME v házené 2024 v Německu - los ME házená 2024 Německo - los, místa, termíny, zájezdy MS Biatlon 2021 Pokljuka, program Slavné sportovní momenty Evropské šampionáty v Mnichově 2022

Diskuze







Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)

Položky označené * je nutno vyplnit.