MS ve fotbale Katar 2022 - termíny, místa, zápasy

 

ROZDĚLENÍ SKUPIN MS VE FOTBALE KATAR 2022

Skupina A

Skupina B

Skupina C

Skupina D

Katar

Anglie

Argentina

Francie

Ekvádor

Írán

Saúdská Arábie

Austrálie

Senegal

USA

Mexiko

Dánsko

Nizozemsko

Wales

Polsko

Tunisko

Skupina E

Skupina F

Skupina G

Skupina H

Španělsko

Belgie

Brazílie

Portugalsko

Kostarika

Kanada

Srbsko

Ghana

Německo

Maroko

Švýcarsko

Uruguay

Japonsko

Chorvatsko

Kamerun

Jižní Korea

Z každé skupiny postupují do osmifnále MS dvě nejlepší země. Ty se pak křížem utkají o postup do čtvrtfinále v rámci turnajového pavouku.

 

164504MDY.jpg

 

PROGRAM A ROZPIS UTKÁNÍ MS VE FOTBALE KATAR 2022

DATUM A ČAS

SKUPINA

UTKÁNÍ

STADION

20. listopadu, 17:00

A

Senegal - Nizozemsko

Al Thumama

21. listopadu, 14:00

B

Anglie - Írán

Khalifa

21. listopadu, 17:00

A

Katar - Ekvádor

Al Bajt

21. listopadu, 20:00

B

USA - Vítěz EB

Ahmad bin Ali

22. listopadu, 11:00

C

Argentina - Saúdská Arábie

Lusail

22. listopadu, 14:00

D

Dánsko - Tunisko

Education City

22. listopadu, 17:00

C

Mexiko - Polsko

Stadium 974

22. listopadu, 20:00

D

Francie - Austrálie

Al Janoub

23. listopadu, 11:00

F

Maroko - Chorvatsko

Al Bajt

23. listopadu, 14:00

E

Německo - Japonsko

Khalifa

23. listopadu, 17:00

E

Belgie - Kanada

Ahmad bin Ali

23. listopadu, 20:00

F

Španělsko - Kostarika

Al Thumama

24. listopadu, 11:00

G

Švýcarsko - Kamerun

Al Janoub

24. listopadu, 14:00

H

Uruguay - Jižní Korea

Education City

24. listopadu, 17:00

H

Portugalsko - Ghana

Stadium 974

24. listopadu, 20:00

G

Brazílie - Srbsko

Lusail

25. listopadu, 11:00

A

Katar - Senegal

Al Thumama

25. listopadu, 11:00

B

Wales - Írán

Ahmad bin Ali

25. listopadu, 17:00

A

Nizozemsko - Ekvádor

Khalifa

25. listopadu, 20:00

B

Anglie - USA

Al Bajt

26. listopadu, 11:00

D

Tunisko - Austrálie

Al Janoub

26. listopadu, 14:00

C

Polsko - Saúdská Arábie

Education City

26. listopadu, 17:00

D

Francie - Dánsko

Stadium 974

26. listopadu, 20:00

C

Argentina - Mexiko

Lusail

27. listopadu, 11:00

E

Japonsko - Kostarika

Ahmad bin Ali

27. listopadu, 14:00

F

Belgie - Maroko

Al Thumama

27. listopadu, 17:00

F

Chorvatsko - Kanada

Khalifa

27. listopadu, 20:00

E

Španělsko - Německo

Al Bajt

28. listopadu, 11:00

G

Kamerun - Srbsko

Al Janoub

28. listopadu, 14:00

H

Jižní Korea - Ghana

Education City

28. listopadu, 17:00

G

Brazílie - Švýcarsko

Stadium 974

28. listopadu, 20:00

F

Portugalsko - Uruguay

Lusail

29. listopadu, 16:00

A

Ekvádor - Senegal

Khalifa

29. listopadu, 16:00

A

Nizozemsko - Katar

Al Bajt

29. listopadu, 20:00

B

Vítěz EB - Anglie

Ahmad bin Ali

29. listopadu, 20:00

B

Írán - USA

Al Thumama

30. listopadu, 16:00

D

Austrálie - Dánsko

Al Janoub

30. listopadu, 16:00

D

Tunisko - Francie

Education City

30. listopadu, 20:00

C

Polsko - Argentina

Stadium 974

30. listopadu, 20:00

C

Saúdská Arábie - Mexiko

Lusail

1. prosince, 16:00

F

Chorvatsko - Belgie

Ahmad bin Ali

1. prosince, 16:00

F

Kanada - Maroko

Al Thumama

1. prosince, 20:00

E

Japonsko - Španělsko

Khalifa

1. prosince, 20:00

E

Kostarika - Německo

Al Bajt

2. prosince, 16:00

H

Ghana - Uruguay

Al Janoub

2. prosince, 16:00

H

Jižní Korea - Portugalsko

Education City

2. prosince, 20:00

G

Srbsko - Švýcarsko

Stadium 974

2. prosince, 20:00

G

Kamerun - Brazílie

Lusail

Z každé skupiny postupují dva týmy s nejvyšším počtem bodů, v případě shodného počtu rozhoduje skóre všech zápasů ve skupině, případně počet vstřelených branek.

 

PROGRAM VYŘAZOVACÍCH UTKÁNÍ MS VE FOTBALE KATAR 2022

OSMIFINÁLE

3. prosince

O1

A1 - B2

Khalifa

3. prosince

O2

C1 - D2

Ahmad bin Ali

5. prosince

O3

E1 - F2

Al Janoub

5. prosince

O4

G1 - H2

Stadium 974

4. prosince

O5

B1 - A2

Al Bajt

4. prosince

O6

D1 - C2

Al Thumama

6. prosince

O7

F1 - E2

Education City

6. prosince

O8

H1 - G2

Lusail

 

ČTVRTFINÁLE

9. prosince

Č1

O1 - O2

Lusail

9. prosince

Č2

O3 - O4

Education City

10. prosince

Č3

O5 - O6

Al Bajt

10. prosince

Č4

O7 - O8

Al Thumama

 

SEMIFINÁLE

13. prosince

S1

Č1 - Č2

Lusail

13. prosince

S2

Č3 - Č4

Al Bajt

 

O 3. MÍSTO

17. prosince

Poražení semifinalisté

Khalifa

 

FINÁLE

18. prosince

S1 - S2

Lusail



Hodnocení článku

2

Čtěte také:

Evropské fotbalové soutěže jsou rozlosovány Rozlosování a termíny utkání Ligy Mistrů a Evropské ligy Anglie a rozvolnění koronavirových opatření Los Champions League a Evropské ligy Los kvalifikace o postup na ME 2024, termíny, soupeři

Diskuze







Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)

Položky označené * je nutno vyplnit.