MS Katar 2022, zápasy, termíny, stadiony

ROZDĚLENÍ SKUPIN MS VE FOTBALE KATAR 2022

Skupina A

Skupina B

Skupina C

Skupina D

Katar

Anglie

Argentina

Francie

Ekvádor

Írán

Saúdská Arábie

MB - Austrálie/Peru/SAE

Senegal

USA

Mexiko

Dánsko

Nizozemsko

EB - Wales/Skotsko/Ukrajina

Polsko

Tunisko

Skupina E

Skupina F

Skupina G

Skupina H

Španělsko

Belgie

Brazílie

Portugalsko

MB - Nový Zéland/Kostarika

Kanada

Srbsko

Ghana

Německo

Maroko

Švýcarsko

Uruguay

Japonsko

Chorvatsko

Kamerun

Jižní Korea

Vítěz EB* - Vítěz evropské baráže (Wales, Ukrajina, Skotsko); Vítěz MB* - Vítěz mezikontinentální baráže (Peru, Austrálie, SAE); Vítěz MB* - Vítěz mezinkontinentální baráže (Nový Zéland, Kostarika)

 

164504MDY.jpg

 

PROGRAM A ROZPIS UTKÁNÍ MS VE FOTBALE KATAR 2022

DATUM A ČAS

SKUPINA

UTKÁNÍ

STADION

21. listopadu, 11:00

A

Senegal - Nizozemsko

Al Thumama

21. listopadu, 14:00

B

Anglie - Írán

Khalifa

21. listopadu, 17:00

A

Katar - Ekvádor

Al Bajt

21. listopadu, 20:00

B

USA - Vítěz EB

Ahmad bin Ali

22. listopadu, 11:00

C

Argentina - Saúdská Arábie

Lusail

22. listopadu, 14:00

D

Dánsko - Tunisko

Education City

22. listopadu, 17:00

C

Mexiko - Polsko

Stadium 974

22. listopadu, 20:00

D

Francie - Vítěz MB*

Al Janoub

23. listopadu, 11:00

F

Maroko - Chorvatsko

Al Bajt

23. listopadu, 14:00

E

Německo - Japonsko

Khalifa

23. listopadu, 17:00

E

Belgie - Kanada

Ahmad bin Ali

23. listopadu, 20:00

F

Španělsko - Vítěz MB**

Al Thumama

24. listopadu, 11:00

G

Švýcarsko - Kamerun

Al Janoub

24. listopadu, 14:00

H

Uruguay - Jižní Korea

Education City

24. listopadu, 17:00

H

Portugalsko - Ghana

Stadium 974

24. listopadu, 20:00

G

Brazílie - Srbsko

Lusail

25. listopadu, 11:00

A

Katar - Senegal

Al Thumama

25. listopadu, 11:00

B

Vítěz EB* - Írán

Ahmad bin Ali

25. listopadu, 17:00

A

Nizozemsko - Ekvádor

Khalifa

25. listopadu, 20:00

B

Anglie - USA

Al Bajt

26. listopadu, 11:00

D

Tunisko - Vítěz MB*

Al Janoub

26. listopadu, 14:00

C

Polsko - Saúdská Arábie

Education City

26. listopadu, 17:00

D

Francie - Dánsko

Stadium 974

26. listopadu, 20:00

C

Argentina - Mexiko

Lusail

27. listopadu, 11:00

E

Japonsko - Vítěz MB**

Ahmad bin Ali

27. listopadu, 14:00

F

Belgie - Maroko

Al Thumama

27. listopadu, 17:00

F

Chorvatsko - Kanada

Khalifa

27. listopadu, 20:00

E

Španělsko - Německo

Al Bajt

28. listopadu, 11:00

G

Kamerun - Srbsko

Al Janoub

28. listopadu, 14:00

H

Jižní Korea - Ghana

Education City

28. listopadu, 17:00

G

Brazílie - Švýcarsko

Stadium 974

28. listopadu, 20:00

F

Portugalsko - Uruguay

Lusail

29. listopadu, 16:00

A

Ekvádor - Senegal

Khalifa

29. listopadu, 16:00

A

Nizozemsko - Katar

Al Bajt

29. listopadu, 20:00

B

Vítěz EB - Anglie

Ahmad bin Ali

29. listopadu, 20:00

B

Írán - USA

Al Thumama

30. listopadu, 16:00

D

Vítěz MB* - Dánsko

Al Janoub

30. listopadu, 16:00

D

Tunisko - Francie

Education City

30. listopadu, 20:00

C

Polsko - Argentina

Stadium 974

30. listopadu, 20:00

C

Saúdská Arábie - Mexiko

Lusail

1. prosince, 16:00

F

Chorvatsko - Belgie

Ahmad bin Ali

1. prosince, 16:00

F

Kanada - Maroko

Al Thumama

1. prosince, 20:00

E

Japonsko - Španělsko

Khalifa

1. prosince, 20:00

E

Vítěz MB** - Německo

Al Bajt

2. prosince, 16:00

H

Ghana - Uruguay

Al Janoub

2. prosince, 16:00

H

Jižní Korea - Portugalsko

Education City

2. prosince, 20:00

G

Srbsko - Švýcarsko

Stadium 974

2. prosince, 20:00

G

Kamerun - Brazílie

Lusail

Z každé skupiny postupují dva týmy s nejvyšším počtem bodů, v případě shodného počtu rozhoduje skóre všech zápasů ve skupině, případně počet vstřelených branek.

 

PROGRAM VYŘAZOVACÍCH UTKÁNÍ MS VE FOTBALE KATAR 2022

OSMIFINÁLE

3. prosince

O1

A1 - B2

Khalifa

3. prosince

O2

C1 - D2

Ahmad bin Ali

5. prosince

O3

E1 - F2

Al Janoub

5. prosince

O4

G1 - H2

Stadium 974

4. prosince

O5

B1 - A2

Al Bajt

4. prosince

O6

D1 - C2

Al Thumama

6. prosince

O7

F1 - E2

Education City

6. prosince

O8

H1 - G2

Lusail

 

ČTVRTFINÁLE

9. prosince

Č1

O1 - O2

Lusail

9. prosince

Č2

O3 - O4

Education City

10. prosince

Č3

O5 - O6

Al Bajt

10. prosince

Č4

O7 - O8

Al Thumama

 

SEMIFINÁLE

13. prosince

S1

Č1 - Č2

Lusail

13. prosince

S2

Č3 - Č4

Al Bajt

 

O 3. MÍSTO

17. prosince

Poražení semifinalisté

Khalifa

 

FINÁLE

18. prosince

S1 - S2

Lusail



Hodnocení článku

3

Čtěte také:

EURO 2020, los, týmy, města, termíny, stadiony Kvalifikace MS 2022 Katar, termíny, zápasy Anglická Premier League, potvrzené termíny RB Lipsko na cestě za senzačním titulem Premier League rozlosována

Diskuze







Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)

Položky označené * je nutno vyplnit.