Zájezdy a vstupenky na RB Lipsko

Zájezdy nebo vstupenky na zápasy RB Lipska.

RB Leipzig, neboli Lipsko, je jeden z nejnovějších týmů. Klub byl založen 19. května 2009.

Klub spadá pod firmu RedBull, která má pod sebou další týmy jako FC Red Bull Salzburg, New York Red Bulls a Red Bulls Brasil. Německý fotbalový svaz však nedovolil, aby klub měl v názvu jméno firmy, proto vznikl název RasenBallsport Leipzig.

Klub začínal v 5. nejvyšší německé lize a úžasně rychle se dostal do Bundesligy. Do té postoupil už v sezóně 2016/2017. Hned při svém debutu skončil na neuvěřitelném 2. místě. V Bundeslize se i nadále drží na horních příčkách.

Pod vedením Juliana Naglesmanna, který se do Lipska přesunul roku 2019, se "býkům" podařilo v letošním ročníku dosáhnout na 3. místo v Bundeslize a v Lize Mistrů postoupit přes Tottenham až do čtvrtfinále. Velkou zásluhu na tom má také Timo Werner, který se v Lipsku dopracoval na jednoho z nejlepších útočníků, což mu také přineslo přestup do Chelsea za částku 53 milionů eur, což z něho udělalo nejdražšího německého hráče v historii. Svou zásluhu na tom také má český útočník Patrik Schick, který je v Lipsku na hostování z AS Řím.

Na to jak mladý klub Lipsko je, tak už má za sebou veliké úspěchy. Můžeme jen doufat, že si takovou fazónu udrží co nejdéle, a že v Německu se můžeme těšit na velké bitvy o titul.

Lipsko hraje své domácí zápasy v nádherné Red Bull Aréně, která pojme necelých 43 tisíc diváků.

Mezi nejznámější hráče patří: Yussuf Poulsen, Emil Forsberg a Timo Werner.

Jediným čechem, který si za Lipsko zahrál je Patrik Schick.

FotbalFotbal

BUS

BAYERN MNICHOV - RB LIPSKO 21. 12. 2024

BAYERN MNICHOV - RB LIPSKO

Vstupenka, doprava, cestovní pojištění, delegát

6 990 Kč

VstupenkyVstupenky