Karton 6 lahví 0,75 l italského vína

1x

Nemůžete se rozhodnout, jestli máte chuť na prosecco nebo červené víno? Italské prosecco Terra Serena prvotřídní kvality z oblasti Treviso v kombinaci s lahodným červeným Sangiovese / Montepulciano tento problém vyřeší rychle.

Italské prosecco Terra Serena prvotřídní kvality z oblasti Treviso. Jeho jemná a zároveň vytříbená chuť se skvěle hodí ke každé příležitosti - k jakémukoliv jídlu, důležité obchodní schůzce a nebo jen tak.

Proč jsme vybrali právě toto prosecco? Protože v každé lahvi ukrývá svěžest a vzrušující hravou chuť, která vás nezklame při žádné příležitosti. V ústech vám po napití zůstane příjemný a harmonický pocit, díky kterému si budete i doma v obýváku připadat jako uprostřed italských vinic zalitých sluncem. 

Oblast Treviso je území v severní Itálii v regionu Benátsko. Právě tam a v přilehlých oblastech se pěstují ty nejlepší hrozny pro výrobu prosecca. Kraj jako obkreslený z nejlepších obrazů. Zvlněná krajina posetá vinicemi a romantickými vesničkami na jejich úpatí. A i přesto na dohled od moře. 

Terra Serena se může pochlubit širokou škálou produktů - od vín ke každodenní konzumaci až po výběrové lahve pro nejlepší příležitosti. Jejich sídlo se nachází přímo v srdci kraje, kde se prosecco pěstuje a jejich rodinná tradice se datuje až k roku 1881.

Pokud si o proseccu, jeho druzích a výrobě chcete přečíst něco víc, navštivte náš blog - https://www.czechsporttravel.cz/blog/poklad-jmenem-prosecco.html

 

Červené víno Sangiovese

Jde o odrůdu červeného hroznu, který je na území Itálie nejvíce rozšířen, a to od Romagni,  přes Toskánsko až po Neapol (pokrývá cca 11% všech červených hroznů). Nejznámější regiony, ve kterých se Sangiovese mimořádně daří je právě kraj Romagna a Toskánsko. 

Je známé pro svou "krémovou" chuť, která se skvěle hodí k masitým pokrmům - v Toskánsku například ke známému plátku masa Bistecca alla Fiorentina, v Emilia-Romagna se s oblibou pije k piadině plněné sušenou šunkou a sýrem, k těstovinám plněným masem a samozřejmě k masu jako takovému. Je to víno natolik oblíbené, že o něm bylo složeno mnoho písní - například typická taneční "Romagna Sangiovese".

Poddruhy odrůdy Sangiovese jsou například: Chianti, Conero, Montepulciano nebo Torgiano.

Doplňkové služby

Název Cena  
Vyzvednutí balíčku v Praze 0 Kč
Vyzvednutí balíčku v kanceláři v Praze (Praha 3 - Žižkov, V Zahrádkách 2756/5, 130 00) nebo po dohodě na jiném místě.
Vyzvednutí balíčku v kanceláři v Praze (Praha 3 - Žižkov, V Zahrádkách 2756/5, 130 00) nebo po dohodě na jiném místě.
Doručení balíčku po ČR (1-4 kartony) 150 Kč
Platí při odběru 1-4 kartonů. 
Platí při odběru 1-4 kartonů. 
Doručení balíčku po ČR (5 a více kartonů) 0 Kč
Platí při objednávce 5 a více kartonů. 
Platí při objednávce 5 a více kartonů. 
Vlastní etiketa na kartonu 100 Kč
Originální karton výběrového italského vína - karton vám připravíme dle domluvy.
Originální karton výběrového italského vína - karton vám připravíme dle domluvy.

Cena vstupenky:1 390 Kč

Cena zahrnuje

Dárkový poukaz
Nezapomenutelný sportovní zážitek pro vaše blízké.