Dárkový koš italských specialit

1x

Dárkový koš plný sladkých a slaných italských dobrot ke kávě, snídani nebo jakékoliv příležitosti. Doplněný o tradiční a originální neapolské těstoviny a salsu aglio e olio k přípravě těch pravých italských těstovin, k tomu skvělé červené víno z vinařství Farnese Podrobný popis všech produktů najdete níže pod fotkami.

Dárkový koš italských specialit

Grottoli - skvělé sušenky s kousky čokolády jedinečné chuti,  jsou vynikající s mlékem i s čajem či ke kávě.

Grissini - italské tyčinky tvrdé konzistence, které mají široké využití. V Itálii se v restauracích dávají automaticky na stůl, jako předkrm pro hosty čekající na jídlo. Ať už bez příchutě, tak okořeněné solí, rozmarýnem nebo třeba sezamem. Další velmi oblíbená příprava je k večerní sklence vína, kdy se jednotlivé tyčinky obalí do vaší oblíbené šunky, ideálně do sušeného druhu šunky - prosciutto crudo. Dále jako příloha k salátům a masu, nebo k namáčení do červeného vína, jak s oblibou dělají v různých koutek Itálie. 

Biscotti al limone - italská varianta sušenek britského stylu, vyznačují se jemnou citronovou chutí, oceníte zejména u čaje a kávy.

Montepulciano d´Abruzzo 0,75 l - Víno vyráběné z tradiční odrůdy regionu Abruzzo, Montepulciano, s výraznou temnější barvou a intenzivním bohatým aroma černých plodů, zejména třešní a švestek. V chuti suché a středně plné s výraznou ovocností a jemným taninem. Je delší v dochuti s náznakem povidel a koření.

Těstoviny - oblíbenost těstovin v Itálii nemusíme snad ani zmiňovat. Těstoviny se jí prakticky pořád na všechny možné způsoby a skoro v každé domácnosti se i vyrábějí. Když ostatně ochutnáte domácí tagliatelle s ragú a navrch posypanými sýrem Grana Padano - věřte, že i ten největší milovník steaků přizná, že by je klidně mohl jíst každý den. Těstoviny se také s oblibou připravují s různými pesty. Důležité je pamatovat na jedno z pravidel italské kuchyně - v jednoduchosti je ta největší krása. 

Salsa aglio olio e peperoncino - snad nejtypičtější příprava italských špaget je právě na tento způsob bude s touto salsou hračka a chuť Itálie se rozvoní Vaším domovem.

Doplňkové služby

Název Cena  
Vyzvednutí balíčku v Praze 0 Kč
Vyzvednutí balíčku v kanceláři v Praze (Praha 3 - Žižkov, V Zahrádkách 2756/5, 130 00) nebo po dohodě na jiném místě.
Vyzvednutí balíčku v kanceláři v Praze (Praha 3 - Žižkov, V Zahrádkách 2756/5, 130 00) nebo po dohodě na jiném místě.
Doručení balíčku po ČR (1-4 balíčky) 150 Kč
Platí při odběru 1-4 balíčků. 
Platí při odběru 1-4 balíčků. 
Doručení balíčku po ČR (5 a více balíčků) 0 Kč
Platí při objednávce 5 a více balíčků. 
Platí při objednávce 5 a více balíčků. 

Cena:490 Kč

Cena zahrnuje

 • 1x grottoli - sušenky s čokoládou 400g
  1x otimini biscotti al limone - citronové sušenky 400g
  1x grissini 125g
  1x Farnese - Montepulciano d´Abruzzo 0,75 l
  1x salsa aglio olio e peperoncino 190g
  1x originální neapolské těstoviny di gragnano 500g
Dárkový poukaz
Nezapomenutelný sportovní zážitek pro vaše blízké.