VIP Vstupenky na F1 - Velká cena Ruska 2021

1x

VIP vstupenky na závody F1 v Rusku - Soči na okruhu Sochi Autodrom. Vstupenky jsou na celý závodní víkend a zahrnují VIP program!

F1 RUSKO, SOCHI F1 RUSKO, SOCHI - VELKÁ CENA FORMULE 1 VELKÁ CENA FORMULE 1

PROČ SE VYDAT NA VELKOU CENU V SOCHI?
Sochi je nejpopulárnějším ruským letoviskem a centrem sportovního dění posledních let. V roce 2014 se v Sochi jel první závod formule 1, ve stejném roce se zde konaly také 22. Olympijské hry a 11. Paralympijské hry a v roce 2018 hostilo město utkání Mistrovství světa ve fotbale.

Sochi bývá někdy přezdíváno jako "letní hlavní město Ruska" a je charakterizováno unikátní kombinací malebné přírody, teplých azurových vod Černého moře a vysokých hor Kavkazu, přičemž jeho obyvatelé se mohou těšit z 200 slunečných dnů ročně.

Délka závodního okruhu je 5,848 km, a protože se nachází přímo v areálu nově vybudovaného Olympijského parku, mohou se návštěvnící závodů pokochat i okouzlující architekturou jednotlivých sportovišť. Ředitel F1 Charlie Whiting dokonce prohlásil, že je nadšený rozvržením trati a ohromen celým projektem. Podobně zaujat byl i Sebastian Vettel, který ocenil zejména velmi rychlé zatáčky a technické pasáže okruhu.

Věděli jste, že?
 - oblast je díky svým unikátním klimatickým podmínkám domovem nejseverněji položené čajové plantáže na světě.

- trať byla navržena desingerem Hermannem Tilkem a jezdí se po komunikacích, které byly původně vybudovány jako cesty uvnitř Olympijského parku

- první závod se v Sochi jel 12. září 2014 a vyhrál ho Lewis Hamilton (Mercedes)

- podle hodnotitelů F1 je nejlepší výhled na trať z tribuny T2 Grandstand Vitaly Petrov. Je zde možné vidět mnoho předjížděcích manévrů a následné zrychlení vozů Formule 1

F1 RUSKO, SOCHI F1 RUSKO, SOCHI Sochi Autodrom

Okruh Sochi se nachází u Černého moře a je prvním závodištěm, které bylo pro účely Formule 1 vybudováno. Velká cena F1 se zde jezdí od roku 2014 a okruh je plně interrován do infrastruktury Olympijského Parku. Délka okruhu je 5,848 km a má kapacitu 55 000 diváků. Závod se jezdí ve směru hodinových ručiček a má 12 pravých a 6 levých zatáček