Karton 6 lahví 0,75 l italského prosecca extra dry

1x

Varianta Extra dry vyniká intenzivní a svěží chutí. Ve vůni ucítíte krásně citrusy a jablka. Jako sváteční lahev na vánoční stůl naprosto dokonalé. Italské prosecco Terra Serena prvotřídní kvality z oblasti Treviso. Jeho jemná a zároveň vytříbená chuť se skvěle hodí ke každé příležitosti - k jakémukoliv jídlu, důležité obchodní schůzce a nebo jen tak. Potěšte své zaměstnance, známé nebo kamarády kartonem výběrového italského vína.

Italské prosecco Terra Serena prvotřídní kvality z oblasti Treviso. Jeho jemná a zároveň vytříbená chuť se skvěle hodí ke každé příležitosti - k jakémukoliv jídlu, důležité obchodní schůzce a nebo jen tak.

Proč jsme vybrali právě toto prosecco? Protože v každé lahvi ukrývá svěžest a vzrušující hravou chuť, která vás nezklame při žádné příležitosti. V ústech vám po napití zůstane příjemný a harmonický pocit, díky kterému si budete i doma v obýváku připadat jako uprostřed italských vinic zalitých sluncem. 

Oblast Treviso je území v severní Itálii v regionu Benátsko. Právě tam a v přilehlých oblastech se pěstují ty nejlepší hrozny pro výrobu prosecca. Kraj jako obkreslený z nejlepších obrazů. Zvlněná krajina posetá vinicemi a romantickými vesničkami na jejich úpatí. A i přesto na dohled od moře. 

Terra Serena se může pochlubit širokou škálou produktů - od vín ke každodenní konzumaci až po výběrové lahve pro nejlepší příležitosti. Jejich sídlo se nachází přímo v srdci kraje, kde se prosecco pěstuje a jejich rodinná tradice se datuje až k roku 1881.

Chtěli byste s námi vyrazit přímo do srdce dění a podívat se po krásách kraje, kde se prosecco pěstuje a vyrábí? Podívejte se na jeden z našich zájezdů - https://www.czechsporttravel.cz/zajezd-do-italie-cesta-prosecca-a-benatky.html

A pokud si o proseccu, jeho druzích a výrobě chcete přečíst něco víc, navštivte náš blog - https://www.czechsporttravel.cz/blog/poklad-jmenem-prosecco.html

Doplňkové služby

Název Cena  
Vyzvednutí balíčku v Praze 0 Kč
Vyzvednutí balíčku v kanceláři v Praze (Praha 3 - Žižkov, V Zahrádkách 2756/5, 130 00) nebo po dohodě na jiném místě.
Vyzvednutí balíčku v kanceláři v Praze (Praha 3 - Žižkov, V Zahrádkách 2756/5, 130 00) nebo po dohodě na jiném místě.
Doručení balíčku po ČR (1-4 kartony) 150 Kč
Platí při odběru 1-4 kartonů. 
Platí při odběru 1-4 kartonů. 
Doručení balíčku po ČR (5 a více kartonů) 0 Kč
Platí při objednávce 5 a více kartonů. 
Platí při objednávce 5 a více kartonů. 
Vlastní etiketa na kartonu 100 Kč
Originální karton výběrového italského vína - karton vám připravíme dle domluvy.
Originální karton výběrového italského vína - karton vám připravíme dle domluvy.

Cena vstupenky:1 390 Kč

Cena zahrnuje

Dárkový poukaz
Nezapomenutelný sportovní zážitek pro vaše blízké.